Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. Venkman

    tag

    válasz sp8787 #142534 üzenetére

    Ha még elárulom azt is, hogy eddig mindösszesen egy platinát csináltam az 50 feletti számú játékomból (az is a Telltale Batman volt, amit csak végig kell játszani), akkor látszik, hogy tényleg teljesen másképp játszuk a játékokat. De ez nem baj egyáltalán. Mondjuk akkor azt, hogy a BB tetszett. Ellenben arra nagyon jó volt a tegnapi beszélgetésünk, hogy este megint elővettem a DS3-at és haladtam benne, most már a havas DLC bossánál járok (Friede), egyelőre nem bírtam vele. De szerintem ez vissza fog rántani. A Nioh viszont az a vásárlás amit talán eddig a legjobban megbántam. Egy nagyon jó játék, klassz harcrendszerrel, a DS3 után csaptam le rá, hogy hasonló lesz, de az a játék nekem egyrészt a milliónyi felszerelés, statisztika miatt nagyon SOK, másrészt az a fantasztikus design és kreativitás ami a DS-ben meg a BB-ben van, itt nincs meg, ebből a szempontból meg KEVÉS. Még a harmadik boss körül hagytam abba. Pedig azért végigjátszani végig szoktam a játékokat.

    Szóval a fő különbség, hogy te feltehetően az elmélyedős, maximalista játékos vagy, én meg a minden fényesre, újra ráugró hedonista.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák