Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • muxi-muxi

    senior tag

    Megmondom én, mi lesz az Undercover: halálosan szétblőrözött, agyoneffektezett, csilli-villi gagyi, hatéveseknek, lilában, és rózsaszínben pompázva. A Most Wanted óta nem volt élvezhető NFS. Az autólistát az utolsó négy játékból össze lehet ollózni, csak a poligonszámuk emelkedik, meg matricák elhelyezése lesz még jobban variálható. Valahogy így fogják reklámozni: "Immár tíz a hatvannegyedik levonót is elhelyezhettek az autón! Az Autosculpt rendszer is továbfejlődött, akár két négyzetméteres leszorítószárnyad is lehet!! Valódi hálivúdi szinészekkel - A Vér és Kakaó-ból (a jóban rosszban jenki megfelelője) megismert Megi Kúval!!!" (ki a bánat az a megi kú???)

    Sajnos felnőttem... Az EA meg egy sz@r. Ha hatszázmegás teksztúrát akarnak feszíteni egy háj-poli modellre, nem esnek kétségbe, de a kreatív tímjük arra sem érdemes hogy a f**omat betakarja egy lapát homokkal. Széthájpolt szemét az egész.

    Egy volt NFS-hívő.

    Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

  • muxi-muxi

    senior tag

    Kaptam ma valami spamet freemailra, ami arról értesít, h a "W"irágbolti verzió már kinn van...

    Ejnye.

    Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

  • muxi-muxi

    senior tag

    Hú, ez a játék borzalmas. Ott tartunk, hogy az EA utólérte azoknak a szoftverfejlesztő cégeknek a kritikán aluli nívóját, akik őt akarták utólérni :) Ez a játék talán ha a Juiced 2: Hot Import Nights szintjét üti meg. A kocsik most is büntetően néznek ki, de a környezet botrányos, a sztori meg kb. Most Wanted: Wrath of the Lich King (vagy MW1.1 - kinek hogy tetszik). Lehet hogy én lettem megint egy évvel idősebb (sőt, biztos :) ), de nekem már nem jön be az a Halálos iramban-fíling. Ott van kiváló játéknak a Grid, vagy a Test Drive Unlimited, mindkettő más karakter, mégis mérföldkövek az autós játékok között. Már fogalmam sincs, kinek gyártják az ÍÉsek a játékaikat, feltehetőleg azoknak, akiket apu-anyu odaültet már a PC elé 5-6 évesen, hogy ellegyenek, amíg a szülők mosnak-főznek-takarítanak. Szóval ez generáció még talán élvezi a motorberregést, meg a színes autókat, de biztos nem nézik a grafikához képest abnormális gépigényt nomeg a bugokat sem. Párszáz hsz-el ezelőtt megírtam már hogy milyen lesz: széteffektelt, agyonblőrözött marketinghalom.

    Tehát akkor pozitívumok:

    -van új NFS rész.
    -szép autók
    -az EA képes betartani a határidőit

    negatívumok:

    -Unalomig ismert járművek (üzenem a görény Ferrarinak, hogy nézze meg a www.wreckedexotics.com című oldalt, és nézze meg hogy mit művelnek az Enzóikkal!)
    -A Most Wantedhez(!) képest kevésbé alapos díszletek (vagy ha ugyanolyan alapos is, már 2008-at írunk!)
    -Téma lerágottsága
    -Teljes kreativitáshiány

    [ Szerkesztve ]

    Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

  • muxi-muxi

    senior tag

    Nem egy szép játék. Barna, mint a fekál, laggol, akocsik törése... inkább ne lenne. Mióta megjelent, azóta próbálok játszani vele, de túl sok kedvem nincs hozzá...

    Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

Új hozzászólás Aktív témák