Új hozzászólás Aktív témák

  • CsodaPOK

    senior tag

    Na ezt most kutya legyek, ha értem.

    Exchange 2010, Outlook 2003.

    Másik átjárón kellett kimenjek, ezért gépemet áttettem fix IP-re, átjáró beír. Megcsináltam a dolgomat. Visszaállítottam mindent DHCP-re.

    Pár perc múlva nézném Outlook-t, dob egy üzenetet, hogy az Exchange kiszolgáló nem érhető el. Megnézem, Exchange elérhető. Biztos csak megkeverte valami az Outlook-t.
    Outlook újraindít. Semmi
    Gép újraindít. Semmi.

    OWA-t megnézem, teljesen jól működik, be tudok jelentkezni, látom leveleket, mindent.

    Valami nagyon nem ok. Google-zás, próbálkozás. Eljutottam oda, hogy Office reinstall.
    Továbbra sem megy.

    Gépemre bejelentkezek másik felhasználóval. Gond nélkül működik az Outlook.
    Jólvan, biztos megsérült valami a helyi profilomban, amit az uninstall nem távolít el.

    Felmegyek Terminal Serverre. Outlook indít, ott is ugyanazt az üzenetet kapom, hogy Exchange nem érhető el. WTF? Akkor az Exchange nem szeret engem.
    OWA megnéz. Az továbbra is működik! Exchange, Mailbox tulajdonságlap. Minden rendben van, nem lett semmi elállítva.

    Egyre érdekesebb. OWA továbbra is jó, Outlook nem.

    Hirtelen vezérelt ötlet: változtatok egy jelszót. (Közelében nem vagyok a lejáratnak.) Gépet újraindítom, biztos ami biztos.
    És Outlook működik! :Y

    Van erre logikus magyarázat vagy a Nap-Hold együttállás és a csillagok száma és elhelyezkedése okolható a problémáért? :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák