Új hozzászólás Aktív témák

  • Romvr

    őstag

    válasz Kapti #13357 üzenetére

    "Nem kevés az 500:1 kontraszt?"

    Egyáltalán nem. Vagy ha kimondottan azt figyeled akkor lehet feltűnik valami.

    "Asus netbookoknak jobb a képe?"

    Kétlem.. ám az ára 30-40 ezerrel több cserébe. Használtam már Asus, Acer, Fujitsu netbookot és a képe egyiknek sem volt olyan hűde más mint a többié. Vagy csak én nem láttam lényeges különbséget. Az Acer-nek mintha erősebb lett volna a fénye, de lehet ez is csak optikai csalódás volt (nem egy időben használtam őket és nem ugyanolyan körülmények között). Szóval csak azért plusz tízezreket ne költs az ASUS-ra mert annak talán egy bolhafingnyit jobb a képe... amit mondom erősen kétlek. Ilyen méretben meg aztán főleg nem az az elsődleges hogy most 800:1-hez 500:1-hez vagy 15millió : 1-hez. Ami már parasztvakítás a köbön. Amit kell nézni az a fényerő, mert ugye szabadban is akarod használni, akkor meg jól jön minden plusz érték. Ott meg már pont le fogod tojni hogy most 500:1 vagy 6 csillió az 1-hez, ha nem látsz semmit :DDD

    "(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

Új hozzászólás Aktív témák