Új hozzászólás Aktív témák

  • mert_csokis

    senior tag

    válasz predakon #38362 üzenetére

    A nagy hajrában végül én is ezt húztam be. Nekem 190e-ig sikerült lekuponozni. Egy UE48H6400-as Samsung-ot vált majd.
    Kíváncsi vagyok. Egy kicsit impulzusvásárlás is volt, mert alapvetően elégedett vagyok a jelenlegi tévével, de vágytam a nagyobb képátlóra.
    Akkoriban a H6400-as egy elég jól sikerült széria volt, gyakorlatilag best buy-nak mondták.
    Nyilván a mai nagyvadakkal már nem tudja tartani a lépést, de például egy korrektebb HD adás borotva rajta, nem beszélve az FHD tartalmakról. Erre persze rásegít a nem túl nagy méret is.
    Ezért izgulok kicsit. Mégis csak eltelt 5 év az RU8002 javára, egyszerűen jobbnak kell lennie valamivel. A tv adásoktól mondjuk tartok, hogy nem lesz-e látványosan gyengébb a 4K kijelzőn. Plusz nincs DTS támogatás se, röhej az egész.
    Egyszerűen meg van lőve az ember, ha up to date akar maradni, mert így majd valamilyen külső lejátszó is kell a DTS miatt.
    Eddig tökéletesen kiszolgált a tv-re dugott külső HDD-s megoldás, most ennek is annyi...

    Air Jordan 1 Low G (DD9315-101) 42-es méretben eladó

Új hozzászólás Aktív témák