Új hozzászólás Aktív témák

  • Declare

    őstag

    válasz focvis #151408 üzenetére

    Ez inkabb az inteligenciaval függ össze....a tipikus proli szöveg ez a leugrom magyarba meg leugrom horvatba ....a magyarorszagi proli ugyan ugy ezt nyomja, mint a nemetorszagi Magyar proli vagy az angliai Magyar proli....

    persze ha csak nyelvbotlas volt akkor meg van bocsatva :))

    Jakab66[hun] Amugy nalad csak akkor lesz sportos a verda, ha huz mint az allat? :) Pl egy MX 5 Mazda ? Vagy egy Mini sport verzioban? Ezek nyilvan inkabb gokart jellegü autok, de nekem nagyon bejönnek...nyilvan amit irtal, hogy akar hosszu sok 100km es palyazas nem annyira opcio egy ilyennel, csak ötlet, hogy hatha erdemes lenne egy ilyen iranyba is elgondolkodni....mivel egy erös utazos bmw amugy is van a csaladba, passzolhatna könnyen egy gokart is melle :) (mondom ezt ugy, hogy abszolut nemet auto fan vagyok, de több mx 5 höz is volt szerencsem, köztük az uj RF hez is a 2 literes 160 lovas motorral es baromi nagy feelingje van ezeknek az autoknak....nem szakitja le a lépedet, ha lepadlozod, de ahogy lehet vele zikazni, amilyen kezes es direkt az egesz az szerintem allat :))

Új hozzászólás Aktív témák