-
GAMEPOD.hu
TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
-
(rögzített hozzászólás)
Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás.
„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”
Új hozzászólás Aktív témák
-
membrandj
nagyúr
válasz
mdaniel95 #82110 üzenetére
Nem lehet. Fifa 15 kapásból 4 magos procit kér.
60k-ból még netezős gép se jön ki, az is 65k.
Asrock h81m-hds ~12k
g3220 ~14k
1x4GB ddr3 ram ~11k
250x 1GB ~ 22k
aakx wd blue 500GB ~12k
alap 1 ventis ház ~ 6k
fsp hexa+ 400W ~11k
~ 88k,ha játszani is akar.
B verzió. MOst megveszed ezt vga nélkül ~ 66k és később kap vga-t. Addig nagyon alacsony felbontáson, low részletességgel esetleg 1-2 játék..A4 integrált vga erőben jobb,de proci szinten gyengébb. Értelmes játékra az is alkalmatlan,de később ,ha fejleszteni akarod, akkor cserélhetnél procit is.
Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.
Új hozzászólás Aktív témák
- Mielőtt kérdezel olvasd el a téma összefoglalót!
- Hirdetni csak a Hardveraprón szabad!
- Beárazást kérni a beárazós topikban lehet!