Új hozzászólás Aktív témák

  • freeknight

    őstag

    Sziasztok!
    Új gépet szeretnék összerakni, mivel a laptopom végleg megadta magát, javítása már nem kifizetődő, mert eljárt felette az idő. Sajnos az asztali gépemet pedig nemrég a szüleimnek adtam, így semmiféle alkatrészt nem tudok felhasználni.

    Az igényeim a következők lennének, amiknek a gépnek meg kéne felelni:
    - lehetőleg kompromisszummentes netezés bonyolultabb oldalakon is, fullhd felbontáson
    - youtube 1080p/60 fps videók akadásmentes lejátszása
    - halfOU, halfSBS 3D-filmek lejátszása egy fullHD passzív 3D LG tévén
    - alkalmanként közepes gépigényű játékok futtatása (pl.: Overwatch, CSGO, Payday 2, GTA 5). Lehetőleg fullhd felbontáson, de nem halok bele, ha lejjebb kell állítani valamit
    - 1 TB-os háttértár bőségesen elég

    Amire nincsen szükségem: tuning, semmilyen formában, ssd (később persze lehet róla szó egy fejlesztés alkalmával)

    A keret 100-120ezer forint. Ez az ár csak magára a gépre értendő, monitor, billentyű, egér van. A processzort hajlandó vagyok használtpiacról beszerezni, minden más alkatrész esetében fontos lenne a bolti garancia, mert minél tovább szeretném használni a gépet.

    Mit tudtok javasolni? Én teljesen tanácstalan vagyok, az utóbbi években már egyáltalán nem követtem az új hardverek piacát.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák