Új hozzászólás Aktív témák

  • haruspex

    aktív tag

    válasz 80hun #81388 üzenetére

    Sziasztok!

    Esetleg érdekes lehet a szervizes az Olympus szervizes tapasztalatom. Egy kirándulás alatt valószínűleg porszem került az egyébként két hónapos 9-18-as objektívembe, mert nem járt simán a fókuszgyűrű, úgyhogy elvittem a márkaboltba. Átvették, azt mondták, hogy két hét amíg kész lesz. Arra a kérdésre, hogy mennyibe fog ez kerülni, az volt a válasz, hogy valószínűleg megcsinálják garanciában. Két hét múlva jött az sms, hogy kész van. Végig udvariasak normálisak voltak, le a kalappal, szerintem ez az ügyintézés egy nagyon nagy érv a márka mellett.

    Ezzel párhuzamosan vittem a Camera kft-be egy Tamron 70-200-at szintén tisztíttatni, mert poros volt belül. Ez nyilván pénzes volt, ez nem is gond. Amikor kész lett érte mentem, kifizettem, de a biztonság kedvéért megnéztem, és egy kicsi de látható porszem ott figyel benne. Kérdezem a csajt, hogy ezt így hogy. A válasz az volt, hogy, hogy amennyire lehet kitisztították, az szerepel a papíron is, meg hablatyolt valamilyen ragasztott lencsetagokról is. Nem egy tragédia, sok jelentősége mert a képeken nem látszik, és azt is elhiszem, hogy nem érdemes azt a részt annyira bolygatni, DE MIÉRT NEKEM KELL ÉSZREVENNEM, és miért nem lehet normálisan szólni, ahelyett, hogy megpróbálják elsunnyogni. Mindemellett a kommunikáció más téren is elég problémás, ebben a formában nyilván a munkájuk is felvet kérdéseket. Párhuzamosan a márkaboltos ügyintézéssel elég nagy volt a kontraszt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák