Új hozzászólás Aktív témák

  • Sordoran

    addikt

    válasz Sordoran #41472 üzenetére

    Nem bírtam ki, összeraktam a 42129-es Mercedes-Benz Zetros Trial Truck-ot. :B Héten úgyis home office-ban vagyok, majd a hétvégén bepótolom a munkát. :DDD

    Belegondolva eddig a legnagyobb Technic készletem az a 42123-as McLaren Senna GTR volt, ami azért kicsi készlet. :U Szóval így vágtam bele ebben a 2110 darabos eszközbe. Ilyen, vagy ehhez közeli elemszámú készletet raktam már össze korábban, de ez technic, és szegény ujjaim kikészültek. Persze amúgy is érzékenyebbek, de néhány elem összerakásával megszenvedtem. Összességében nem is tudom hány óra volt, de egy nap alatt teljesíthető, talán olyan ~8 óra lehetett nekem kisebb-nagyobb megszakításokkal. Mivel motorizált így azért aggódtam hogy rendbe lesz-e. Szerencsére csak két bakim volt, az egyik nagyon minimális bontást igényelt, a másiknál lemaradt a műszerfal matrica de ez a kész járműnél is könnyen orvosolható volt. Ha már matrica, abból sok volt, és nekem nem is jön be ez a "versenyjármű szponzorok" dolog. Amúgy élvezetes volt az összerakás, és a végeredmény is bejön. Rendben működik, csak a sebessége az ami fájdalmasan lassú, de ezt előre tudtam. :DDD Mondjuk a kanyarodás is megér egy misét, de hát le kell nyelni a dolgot. Cserébe a mászó képessége jó, de ezt később fogom igazán tesztelni. Ha jobb lesz az idő (nem sülök meg se én, se a telefonom) kiviszem hosszabb tesztre is, meg úgy az egész készletről akarok egy hosszabb írást csinálni.
    Az árához még annyit (mivel jogosan a legtöbben ezt tartják negatívumnak) hogy más control+ készletekhez képest nincs itt semmi látnivaló. Szimplán a lego árpolitikája az oka, vastagon fog a ceruza ha a távirányítás szóba jön, nem ennek a terméknek a kiváltságos tulajdonsága. ;]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák