Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .DLL

    veterán

    válasz ivana #100050 üzenetére

    Ezt örömmel hallom. :) Ez most az új pedálom, amit írtam, tetszik, hogy széles, egyenletes felületet ad.

    Úgy még sosem ment szét pedál alattam, mint az előző, ami egy valószínűleg kínai hulladék volt [Kép] Alig élt két hetet: összetörtek a golyói.
    Visszavittem a bicót a szervízbe, szerencsére rendesek voltak garancia ügyileg, de mondták, hogy ha ugyanilyenre kicserélik az is impotenssé válhat. Pedig egy decens 2600,-os ára volt ha jól emlékszem, de inkább beszámították és néztünk egy drágábba, ami állítólag jobb is lesz.

    A képen látható fém kínai előtt egy masszív műanyagot használtam, csapágy szempontból nagyon jó volt, de menet közben odacsaptam egy demszky-oszlopnak, és csálén ált. Ez volt valamikor ősszel, azóta úgy használtam :D most volt időm nagy generálra vinni a gépet, és egyben kértem új pedált is. Valami laposat szerettem volna, gumisat, ezért esett erre a választásom, nem tudtam, hogy ennyire fos lesz.

    Ma betették a Spyral-t, de nem mertem nyomatni neki, nehogy ennek is összetörjem a golyóit :( addig amíg meg nem kérdezem a szakértőket, hogy kell-e adni neki egy kis adalékot, vagy jó lesz így. Az a roppanás hang az előzőnél, és utána az a kásás darabos érzés mély nyomot hagyott bennem, nem akarom hogy ez is egyhamar tönkremenjen, pedig ilyen fatális hibát még a műanyag pedáljaim sem produkáltak. :D

    Ami jó, hogy kicsavarható a tüskék nagy része, mert elég brutális a cipőtalhoz. Meglátjuk menyre lesz csúszós, de egy biztos, most baromi stabilan tartja a cipőt. :)

    (P.H.)

  • ShiTmano

    aktív tag

    válasz ivana #100050 üzenetére

    Én is ezt pedzegettem. Eddig ~50.000 hsz.-nél volt váltás(régebben 5.000_nél), most meg 100.000 felett járunk. Hasaggymeg mester be szeretne kerülni a rekordok könyvébe?! ;] ;] :)

    "Ilyen dolog ez, folyamatos növekedés, egy állandó méretű bolygón :D Rip rendszer..." by Crim

Új hozzászólás Aktív témák