Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz donjohnson #108576 üzenetére

    Ezt úgy nemár. Meg ezt (#108577) se. Persze mindenki azt csinál amit akar, de azért ne terjesszük a hülyeséget.
    Windowsra legalább a biztonsági frissítéseket tessék felrakni, a fícsör update valóban nem kell, én is rollbackeltem (2004=>1909), miután full szürke lett tőle a kijelző (desktop gépen).

    De az nem igaz, hogy csak warezoldalakon lehet vírust bekapni, csak egy gyors gúgli.
    Főleg a mai ransomware-es időkben be lehet szívni azt a mély, torkos borzot.

    Plusz a win defendert tessék még bekapcsolva hagyni, nem bánt az senkit, de ha csak 1 valamitől megvédett, már akkor is megérte. Nem mondom azt se, hogy tessék venni durva pénzekért ESET licenszet, de legalább ne tartsa oda senki se az arcát pofonért.

    Ha pedig annyira gáz a windows, lehet válogatni a kétezer tonna linux disztróból, oda nem kell vírusirtó tutira.

    Bár szerintem is "jobban megéri" már lassan az Android/ IOS usereket támadni, tekintve hogy már többen böngésznek ezeken mint bármi máson.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák