Új hozzászólás Aktív témák
-
Milos136
csendes tag
válasz
buttmaki #2833 üzenetére
A trükk, hogy a négyzet bal felső sarka az "érzékeny terület", azt kell ráhelyezni a másik lényekre.
Más: Látom rég nem volt komment a topikban, de mostanában leszedtem a heroes 5.5 kiegészítőt a TOE-hoz, és van benne egy kis bug. Elvileg, ha a 3.0 helyett a 3.1-re telepítem, akkor kijavul, de a magyar verzióhoz a 3.1-es patchet egyszerűen nem lehet megtalálni. Mindenhol csak halott linkekbe ütközök
Valakinek esetleg nincs meg elrakva a patch? -
buttmaki
csendes tag
válasz
MasterDeeJay #2835 üzenetére
Hát, a kiadás éve 2006, az már kamaszkor, akárhogy is nézzük.
Lehet, hogy ezt az 5-öst én se fogom sokáig tolni, és visszalépek még egyet vagy kettőt... -
-
buttmaki
csendes tag
Sziasztok!
Van még itt valaki, aki játszik néha ezzel az ősrégi játékkal?
Pár hónapja tolom a Heroes 6-ossal, és gondoltam, hogy kipróbálom az 5-öst (nem kis visszalépés azért...), mert az kimaradt, de már ott elakadtam, hogy nem tudom a várból a hős seregébe vonszolni a csapatokat, ill. egyesíteni se nagyon tudom az ugyanolyanokat. Akárhogy vonszolom őket egyik helyről a másikra, csak minden ötvenedik vagy századik próbálkozásra sikerül.
A kép lementése óta a 15-ös és a 16-os Sprite csapatot már tudtam egyesíteni, de a maradék 13-at már nem tudom még csak a hős üres helyére se cipelni. Ugyanez a helyzet a Master Hunterrel, a War Dancerrel és a Druiddal is. Ez valami bug, vagy mit csinálok rosszul? 1.6-os alap verzió egyébként, nem kampány, csak egy sima pálya. -
Potyka03
senior tag
Sziasztok.Megvettem Steam-en,de tudom hogy magyarul is megjelent... hogyan tudok magyarosítást letölteni hozzá? Letöltöttem azt a SevMOD-osat...betettem a steam apps,common heroes V és a kiegjeibe a data mappába,de nem lett magyar :S Mi lehet a gond?
-
Gyuri44
aktív tag
Tudja valaki,hogy az uplay-n megvásárolható heroes 5 és kiegészítői tartalmaznak magyar feliratot?
-
MasTer
tag
válasz
Miamiquake #2828 üzenetére
Itt keresgélj. Megvan a teljes leírás.
-
Miamiquake
aktív tag
Üv
Tud valaki linkelni egy létező oldalt a Silvan / Sylvan fejezet végigjátszásához (nem árt ha magyar).
Az első küldetésnél szinte 2 hét után jön egy kék aki ellen nincs esélyem, és alig tudom tápolni a helyőrséget. -
Mozso26
senior tag
Üdv! Itt az 5-ben vagy 7-ben van e lehetöség town portálozni akármelyik várba, vagy esetleg dimension door-t használni?Resurectiont ami végleg visszahozza a halott egységeket?Mass haste , slow van e?
-
Grincsulás
tag
Sziasztok!
Régebben játszottam a játékkal. Akkor letöltöttem egy "complete collection-t" ami tartalmazta az alapjátékot a magyarosítást és 2 kiegészítőt. De már nem emlékszem pontosan hogy,honnan szedtem le. Tudna valaki segíteni? Illetve ha nem veszem meg a játékot csak letöltöm multizni lehet? Nem egy gépen hanem külön gépeken tehát netesen.
-
.LnB
titán
Sziasztok.
Nagyon szakmai kérdésem lenne
Össze kell tennem egy gépet ismerősnek. Kitétel, a Heroes5 fusson.
Egy 10000ft-os HD5450-el elfut a játék?
-
moviko81
újonc
Sziasztok! Kis segítség kellene! A Heroes V. Király bukásánál van egy olyan küldetés, hogy juttass el egy üzenetet Nyikolájnak! Ezt hogy a fenébe kell? Már mindent próbáltam!
PLEASE HELPPPPP!!!!!
-
cristi23
újonc
hello kellene 1 kis segidseg elakadtam a az acadamy kampany 3 reszen nem jon be a harmadik hos es nem lehet nelkule at vini a payat valki tud segiteni?
-
akyyy
senior tag
Hát engem nem kicsit felbosszant a törpés kiegészítő utolsó küldetése. Próbáltam magamtól is, magyar és angol végigjátszás alapján is, de mindig jön a barna ellenség a föld alól, és legyalul valakimet (onnantól meg game over alapból).
Próbáltam videós végigjátszást is, de az egyik csatába a 71--es nemtudom milyen lénye simán kinyirja a 4-es erősségü ellent, még az egyém ugyanez a lény csak 1 egységet támad le. Aztán az ellen itt szépen megritkítja a csapatomat, és persze hogy nem tudok vele már senkit kinyírni:S
-
oliba
őstag
Sziasztok!
Múltkori akcióba megvettem a Heroes V packot jutányos áron a steamen, de sajnos nem magyar. Honnan lehetne letölteni hozzá a magyar nyelvi fájlokat?
-
banánocska
aktív tag
Sziasztok!
Elf kampány 1. küldetés. Menekültek. Nem jön a Démon sereg. Az 5.hónapja védekezek de nem akaródzik vége lenne a pályának. Mitől lehet? 1.60patch van fent -
kovifec
csendes tag
Sziasztok!Egy kis segítség kéne!
A Heroes 5 játékom tavaly még tökéletesen ment a gépemen,legalábbis normal grafikával ment akadás és hibamentesen.Azóta 1x újra lett telepítve a gép de semmi más nem változott.Ellenben ha most felrakom a játékot akkor bejön a kezdőkép majd egy hibaüzenet hangja hallatszik és megjelenik a tálcán egy ERROR ,,program". Hiába kattintok rá nem hoz be semmi hibaüzenetet,ha kilépek akkor a játékot is bezárja,ha meg várok a játékra akkor elsötétül a kép és nem csinál utána semmit.
A gépem a Can You RUN It? szerint minden szempontból megfelel a minimálnak kivéve annyi hogy nekem AMD Semptron-om van és Athlon kell de ha most emiatt nem indul akkor korábban hogy hogy ment? esetleg hogy lehetne ismét valahogy elindítani? googleban utánanéztem külföldi oldalakon is de konkrét válasz nem született ott, gondoltam itt megkérdezem hátha valakinek csinált már ilyet vagy van tippje arról mit tehetnék. -
Dr. Student
senior tag
Hali!
Nem tudom mennyire legális, de szerintem teljesen, majd kijavíthat valaki ha mégsem, én leszoktam tölteni egy-két játékhoz trainert amivel csalást alkalmazhatunk a játékba, most az a probléma fordult elő velem, hogy nem tudom használni a HOMM 5-hoz a legújabb részéhez
Heroes of Might and Magic V - Tribes of the East a trainert, és ha valaki tudna nekem egy linket adni, ami működőképes mondjuk x64 win7-en azt megköszönöm. -
AndrewTdi
addikt
Köszönöm srácok!
-
AndrewTdi
addikt
Sziasztok!
nem találtam ennek a kérdésnek megfelelő Topicot amit fel szeretnék tenni.Van mód arra, hogy a Heroes első részei (1-2-3) elinduljanak Win7-en?
-
#51736960
törölt tag
sziasztok,
vannak azok az épületek, amik plusz stat-ot adnak, pölö +1 defense, vagy +1 attack, stb...
a kérdés az lenne, hogy a hero ezeket a megszerzett pluszokat átviszi a következő pályára? -
AMD Power
titán
Vegre megvan magyar felirattal. Az elso hadjarat meg is van. Sajnos most jonnek a Demonok. Kar,hogy nem csak az emberekkel vegig tolni...
-
adeept
csendes tag
Üdv!
Agrael küldetésében a 3. pályán le kell győzni Gilraent
DE mi van akkor, ha ezt még azelőtt csinálom meg, mielőtt megadná a küldit...?
ÉS hogy kell megszüntetni a druida mágiát?
(még vki írta korábban h 5 hőssel egyidejűleg kell ráállni az 5 Ifjúság forrására
Na nálam a pályán 2 ilyen van + még két TÖKMÁS forrás, de az is csak 4
- ráálltam no effekt...)
thx! -
Cadal
őstag
Akinek esetleg még nincs meg a játék, de szeretné olcsón megvenni, az most megteheti. [link]
-
adeept
csendes tag
Thx a helpet
kiválóan műxik
DE az 1. kampány utolsó részében Izabelle mellet Gothrik is továbbmegy?
csak hogy érdemes-e fejleszteni?
amúgy mennyi az esélye annak, hogy sikerüljön kifejleszteni a hős csúcs-képességét?
nekem vhogy nem akar összejönni
mintha a gép direkt baromságokat adna be
a képességfejlesztő helyek is elviszik mellékvágányra....
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Filmvilág
- Allegro vélemények - tapasztalatok
- NVIDIA GeForce RTX 4060 / 4070 S/Ti/TiS (AD104/103)
- Szevam: „Rendszerleállás” – egy AI képzeletbeli halál utáni élménye
- REpont és hulladékgazdálkodás
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- Építő/felújító topik
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Revolut
- Vízpart, vakáció és hardverek
- További aktív témák...
- Csere-Beszámítás! AMD Ryzen 7 7700 Processzor!
- Országosan a legjobb BANKMENTES részletfizetési konstrukció! Dell G15 5530
- Dell OptiPlex MT/SFF 3040, 3050, 7050, 3060, 3070, 5070, 7060 /WIN 11 - SZÁMLA- GARANCIA
- MacBook felváráslás!! MacBook, MacBook Air, MacBook Pro
- Telefon felvásárlás!! iPhone 13 Mini/iPhone 13/iPhone 13 Pro/iPhone 13 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest