Új hozzászólás Aktív témák

  • Agony

    aktív tag

    válasz tomcica #60103 üzenetére

    Érdekes amúgy ha körülnézek, futás kapcsán nem nagyon ismerek olyat aki csak úgy futogat. Mondjuk hetente egyszer vagy havonta párszor elmegy futni, de amúgy ennyi...

    Szóval valaki vagy rákap vagy a legtöbben utálják mint a szart, mert egy hosszú, monoton, szenvedést látnak benne. Aztán kb. ahány ember annyi motiváció. Én is tökre csodálom azokat akik nap mint nap futják az "örömfutásaikat" és tökéletesen leszarják a tempót, ugyanakkor én meg ugyanúgy a másodpercek rabja vagyok mint Tom és akkor jó egy futás ha van célja és eredménye.

    De talán ezért is jó ez a sport, mert mindenki csak magának felel és a (sérülésektől/élethelyzetektől eltekintve) céljai elérésé is csak az egyénen múlik. Na meg mindenki megválaszthatja a maga célját... én imádok 3:XX tempóban futni és büntetés a tötyögés, másnak meg 30K felett kezdődik a futás, ami nekem olyan mitnha a fogamat húznák. :D
    Nekem a versenyek is ezért tetszenek a futás világában, mert csak a stopper ellen mész és csak rajtad múlik... nem egy focicsapat ahol mindig lehet más a hibás vagy ilyesmi. :K

    Start with a whisper, end with a scream!

Új hozzászólás Aktív témák