Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz Zoty4 #37435 üzenetére

    Bocs a félig Offért:

    Talán érthető a párhuzamom ;)

    Ha szüksége van valakinek biztosításra, lesz "gyári száma" is!
    Ha nincs rá szükség, lehet ugyan zsörtölődni, de minek!?

    Személyes vélemény, én sem akarok senkit ekézni, csak vannak gondolataim, amit már próbáltam pedzegetni itt!

    Csoport1:
    Az itt jelenlévők nagy részénél, főleg aki még videókat is tol, azt látom, hogy a hátsó kertben, vagy a falu határában zümmög, de legalábbis értelmes ember,(respect a topicnak) és odafigyel a környezetére!
    Ezekben az esetekben, ha nem szop@tod rommá a szomszédod, vagy nem kezdesz el a mászókázó gyerekek között cikázni a játszótéren, a kutya rád nem hívja a yardot!
    Tehát felesleges a zsörtölődés, mert ezzel is saját magunkat szopatjuk...minél többet ugatunk, annál jobban harapja a média, annál hangosabb lesz ez az egész sz@rság, és annál több tudatlan f@sz fogja rád hívni a rendőrséget!

    Csoport2:
    Ha akarja, ha nem muszáj biztosítást kötnie, mert pénzt akar keresni! Azt pedig csak nyugodt körülmények között lehet, mert fél úton nem lehet abbahagyni, ha az ember elvállalt valamit, és kopogtat a vállán a "törzs"!
    Ilyenkor előveszi az ember a papírjait, igazolja magát és a gépet,majd minden folyik a normális mederben!

    Szerintem abban mindannyian egyetértünk, hogy szabályozni kell ezt a dolgot!
    Mert sajnos nem csak olyan értelmes emberek vásárolna "drónokat", mint akik itt laknak a topicban!

    Abban sem vitatkozom, hogy a magyar szabályrendszer a legtöbb esetben rémálom!
    Igaz!!!
    Nem is akarom védeni a jogalkotókat...

    Viszont kíváncsi lennék ebben a technikai katyvaszban hogyan alkotnánk olyan jogszabályi rendeleteket, amibe lehetetlen belekötni!
    Mert ugye más munkáját a legkönnyebb ekézni,és hibákat kiskapukat keresni! Ellenben a nulláról megalkotni valamit elképesztő nehéz! Főleg itt, ahogy ti hozzáértők is bizonyítjátok annyi átfedés és "trükk" létezik, hogy szinte szabályozhatatlan! De így viszont nem maradhat!

    Nem is tudom...asszem csak ennyi szorult belém :B :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák