Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz kevinium #47126 üzenetére

    persze nyilván, de pont ezért érdekel a dolog háttere. pár hete is pont arra panaszkodtam, hogy kár volt 1000-es netet adni a 100-as áráért, én tuti kifizettem volna a felárat az 1000-esre, de az emberek nagy része nem, cserébe nem lenne agyonterhelve a hálózat. iszonyat sok előfizető lett érden, és kétlem, hogy a hálózatot ekkora terhelésre és ilyen ütemű előfizető-bekötésre méretezték, ennek most meg is lett az eredménye.

    érden MINDEN előfizetőnek (a technikusnak, akivel beszéltem, ezret mondtam, és csak röhögött, hogy sokkal-sokkal több) 1000 mbites netje van. kivétel nélkül mindenkinek.

    (#47125) wwenigma:

    1000-es digi 100as áráért és még panaszkodik.
    egyrészt lásd fent, másrészt nem én kértem, hogy ennyi legyen. ezek az ő szabályaik, az ő szerződésük, elmondtam már párszor.

    Nem kellett volna ilyen akciot csinalniuk. Szép mentalitas.
    tartom, lásd feljebb.

    Hany levelet kuldtél diginek ez alatt? Nem baj ha nem hiszem el hogy sokat, mert valojaban egyet se?
    számtalanszor elmondtam, hogy már kétszer is bejelentettem a hibát. azt meg kikérem magamnak, hogy lehazugozol, 1 mondattal ezután: A szemelyeskedes meg egeszen mashol kezdodik, nyugi, nem megyek le oda.

    ja, a digi mérőoldala érden hetek óta nem működik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák