Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nonsen5e

    addikt

    válasz Kai_Rong #5564 üzenetére

    Nekem PC-n <lásd adatlapom> SSD-re telepítve is elég bitang lassú volt. Ennél már csak a GTA V töltött több ideig. Szerencse, hogy nincs olyan gyakran töltőképernyő benne.

    Magát a játékot nézve, jóval többre számítottam - valószínűleg saját magam sok éven történő felhypeolása után, de eléggé közepes lett nekem.
    Harc nagyon clunky, a karakterek mindig lassan reagálnak az akciókra, végig olyan érzésem volt, hogy lassított felvételként megy az egész játék. A partys kombók kötelező animációi is nyűgként jöttek elő a harmadik használat után, amik tovább lassították a harcot.
    A sztoriban lett volna potenciál - a DLC-kkel még nem játszottam - de nagyon elsietettnek érződött, kár, hogy a többi kiegészítőt elkaszálták. Ugyanúgy ahogy az is nagyon kár, hogy elkészítettek egy rekord méretű világot, de úgy teng az ürességtől, hogy azt rossz nézni. Az egész 100km^2-t bejárva van 13 dungeon fegyverekért és ennyi volt a content.
    A jumpscare zónában meg párszor nem sokon múlott, hogy hozzábaszarintsam a kontrollert a monitorhoz...

    Lassan érik egy újrajátszás, hátha most jobb lesz, mert a túlhypeolás mellett azt is meg kell hagyni, hogy közvetlenül a Nier:Automata után vettem elő, az meg számomra all-time top 3 game.

    Más:
    A gőzös játékboltban éppen SAO sale van, kinek melyikkel van tapasztalata, melyik milyen jó, hosszú, melyikkel érdemes leginkább játszani?

    Sword Art Online: Fatal Bullet
    Sword Art Online: Lost Song
    Sword Art Online Re: Hollow Fragment
    Accel World VS. Sword Art Online Deluxe Edition
    Sword Art Online: Hollow Realization Deluxe Edition

    D4 klán: HunPH - invért privát rám

Új hozzászólás Aktív témák