Új hozzászólás Aktív témák

  • kezdő

    senior tag

    Na kicsit szórakoztam most vele.
    Elöljáróban annyit, hogy minden eszközöm G-s wifin van.
    Hálózatban is teljesen penge a cucc.

    UPNP: ilyenkor csak a Windows Media Player lejátszási listáján lévő fájlokat látja és magának a programnak is futnia kell.

    Hálózat: érdekes, hogy nem a hálózat jelszavát kell megadni (a gépek közöttire gondolok, nem a wifiére) hanem az adott gépnek a Windows felhasználónevét és jelszavát. Viszont amint ezt megadjuk onnantól kezdve minden megosztott fájlt lát. (Windows 7 esetén a megosztás pofon egyszerű: jobb katt a kívánt mappán-->megosztás ezzel-->Otthon) ekkor mindent lejátszik úgy, mintha a saját vinyóján lenne.
    A lejátszó is tud kvázi fájlszerverként működni, a notebookomon simán látom a vincseszterén lévő fájlokat, lejátszani, másolni, stb. is tudom őket.

    NFS: ennek a használatára még nem jöttem rá. A Network File System rövidítése, szerintem nekem erre nem lesz szükségem. :)

    betyarr:
    Az online tartalmakra gondolsz?
    rengeteg csatorna megjelenik, de nekem sokra azt írja, hogy nem lejátszható. Nem próbáltam mindet. Egy biztos, a TV előfizetést nem helyettesíti, már akinek szüksége van az olyasféle tartalomra. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák