Új hozzászólás Aktív témák

  • lofagi

    addikt

    Igazából jelen állás szerint nem találom jobbnak, mint a WoT-ot. Viszont, ami az erőssége és a gyengesége is egyben az az, hogy új, akik pedig esetleg belekóstoltak a wotba, de unják,hogy 1k meccseik után noobozzák őket akik már évek óta ezt tolják, annak ez a legjobb lehetőség most. S mivel új, abba a cipőbe lép amibe anno a wot is volt. Kezdeti nehézségek, ha ezt le tudják győzni lehet belőle jó és nagy játék, de kétlem,hogy letaszítaná a trónról a wot-ot.

    A wot készítői is észlelték,hogy jön az AW, s meg is kezdték a munkálatokat a tier XI-es tankokkal, amik ugye már a modern korban játszódnak majd. Szóval ez is csak ideig óráig lesz különleges, hogy modern tankokkal lehet nyomulni.

    Ami nagyon nagy erőssége lehet ennek, az a motor. A cryengine azért nem gyenge valami, hihetetlen látványos tud lenni még most is. Nagyon sok embert ismerek akik csak azért nem játszanak a wottal, mert már nem jön be az a szintű grafika. Illetve valószínűleg könnyebb átírni a magasabb szintű cryenginere míg a WoT engine egy elavult valamit, amit szerintem már csak nagy keservességgel tudnak javítani. Persze ez csak az én véleményem, lehet mérföldekre távol áll az igazságtól.

    Anno beléptem a wotba, de mivel nem értettem a játék mechanikáját nagyon hamar ráuntam. Viszont 2 hónapja megint elővettem és most nagyon tetszik. Viszont jelenleg nagyon nagy hátránynak érzem azt,hogy valaki már évek óta tolja a játékot, szinte minden rezzenését érzi.

    Csak ennyi röviden és tömören. :D

    Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

Új hozzászólás Aktív témák