Új hozzászólás Aktív témák

  • M4XP4YN3

    tag

    Sziasztok! Lenne egy komolyabb gondom. December végén kaptam egy vadi új XFX RX 480 RS 8GB típusú videokártyát. Előtte NVidia kártyám volt, még pedig egy GTX 750 Ti. Drivereket letöröltem, majd behelyeztem a kártyát. Az akkori legfrissebb drivert felraktam, gépet rebootoltam, minden ment királyul, majd múlt héten elkezdte csinálni a képernyőillesztős hibát böngésző alatt. Párszor megcsináltam a driver újratelepítést, letörlést az akkori aktuális driverrel, majd elhatároztam, hogy újratelepítem a Windowst. Jelenleg Win 10 Pro 64-bitem van, hozzávaló legfrissebb driverrel, de a Radeon Wattmanos hibát továbbra is előhozza böngészőben.

    Van, hogy megy a Youtube-on egy videó, egyszer csak becsíkozódik a kép, és újraindul a gép. Neten kutattam, magyar megoldást abszolút nem találtam, külföldi oldalakon is komoly hiba ez, megoldást szintén nem találtam. Ha valaki tud rá megoldást, kérem segítsen, mert idegesítő jelenség. Játszani tudok, de nem keveset netezek, és nagyon bosszantó tud lenni egy idő után.

Új hozzászólás Aktív témák