Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • horkovy24

    senior tag

    válasz Faterkam #4946 üzenetére

    Igen egy kicsit levert! :D De hála istennek semmi komoly kár nem volt csak meg kellett igazítani azt az érzékelőt. Írtam is hogy egy forintot nem kértek el ezért a műveletért a konzol stúdióba. Nagyon korrektek! Irigyelte is az egyik csóka a gépet. :R

    Aramir: Gondoltam hogy akkor régen ez volt az USB terén a maximum de azért jó lett volna bele egy 2.0-ás. :) Persze ha belegondolunk a Sony igazából azokat a portokat csak arra szánta hogy mikrofonokat csatlakoztassunk a gépre meg Eye Toy kamerát nem pedig arra hogy backup játékok menjenek róla. :D :R

    Lord Vader: Én úgy tudom hogy a modbo 4-es chip is teljesen tökéletes. Igazából a csóka nekem azt mondta hogy az ötös és a négyes modbo chip szinte ugyanaz csak az ötös verzió támogatja ezt a pluszt hogy alapból lehet rajta USB-ről tolni a játékot. Nekem a régebben lévő slim gépemben egy modbo 760-as chip volt és az is teljesen perfektül működött és üzemelt. Szóval szerintem elmondható hogy ezek a modbo chippek teljesen megbízhatóak. :R

    Kicsit más! A nyomozó kollégáknak üzenem hogy nem azért említettem meg Perge666 kollégát az egyik kommentemben hogy bántsam!!! Ugyanis innen 1-2 emberke ezt jelezte felé. De mivel megkért rá hogy ezt ne tegyem innentől kezdve nem fogom és tiszteletben tartom a kérését. Csak nem értem minek kell innen pár emberkének szemétkedni amikor nem írtam semmi bántó dolgot róla! Akinek nem inge............
    Köszönöm! :R

    [ Szerkesztve ]

    Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

Új hozzászólás Aktív témák