Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LZs?!

    aktív tag

    Gondoltam megosztom...

    Június végén visszajött a GT Zsoltéktól a motorgenerálról.

    Eddig kb. 1500 km került bele, az olaj az első ezer után cserélve. Elsőre Selenia ment bele, most másodjára is, de szerintem ezt 5000 után megint cserélem.

    A Liqui Moly 10w60 a papírforma alapján jobban 'tetszik' (?), ugyanakkor lehet, hogy télire az 5w50-et is megnézem; ezen az egészen még merengek egy sort...

    Jön, megy, húz...még mindig bejön. Ja, és az olaj sem fogy eddig. :)

    Az első 1000 km alatt nem igazán pörgettem 3000rpm fölé (talán háromszor 3-4k közé), most már 5000rpm-ig elforgatom időnként, bár általában 4k körül elváltogattok, még ha sietek is...

    Plusz időközben rátaláltam a gyáli 'bontós-mekkára', és ott is guberáltam pár cuccot esztétika-fokozónak.

    Ha találok időt, akkor összeírom az elmúlt 2 év kálváriáját a Logout-on.

    Részben más:

    Ezt a fejegységet néztem ki (technikailag szülinapomra kapom...): Pioneer MVH-S300BT

    Kiderült, hogy az eDigitálban adnak hozzá hangszórót is, ilyet: Pioneer TS-G1710F

    Gondoltam veszek még egy párat és akkor jut hátulra is. Maga a speaker egy filléres coax vacak, viszont a HU-hoz teljesítményben passzol, így adja magát a kérdés: érdemes beszereltetni a gyári (NEM Bose) helyett?

    Tehát nem a jelenlegi picai felhozatalahoz képest xar-e esetleg (valószínű), hanem a mára 14 éves GT/156/147 gyári kompozit speaker-hez képest.

    Egyébként kiegészítésnak egy ilyet gondoltam mellé: Blaupunkt Gtb 8200 A aktív mélysugárzó

    PS: az vonatkozó Autós HiFi topikban nem vetem fel *többször* ezt kérdést, mivel számomra (laikusként) úgy tűnik, hogy ott főleg lvl9000 self-projection zajlik, és 'A Tuti' megmondásával nem vagyok kisegítve, amikor én csak szeretnék USB-n keresztül zenét hallgatni...

    [ Szerkesztve ]

    Nevermind...

Új hozzászólás Aktív témák