Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
Avicularia
veterán
Már többször felmerült, hogy MO-t é SO-t nem lehet összehasonlítani, hanem csak SO-t saját szomszédaival. Miért is, MO-on és SO-ban nem ugyanolyan emberek laknak, akik ugyanúgy elkapják egymástól a fertőzést? Elég rasszista felhangja van, hogy a két országban nem ugyanolyan emberek élnek. Vagy mi nem összehasonlítható? Itt szerinted nincs tömeg a boltokban vagy a tömegközlekedésben?
Ismerve mindkét országot és nem csak az egyiket mint itt a legtöbb ember ami különbség van az az, hogy svédek alapból távolságtartóbbak.
Sz@r dolog, hogy nincs értelmes magyarázatotok, hogy miért produkálunk jobb eredményeket korlátozások nélkül mint MO és kitaláltok mindent, hogy nem összehasonlítható a két ország, meg tudja a jó ég miket írtatok ezzel kapcsolatban.
Új hozzászólás Aktív témák
Információk, statisztikák:
● koronavirus.gov.hu
● vakcinainfo.gov.hu
● vakcina kisokos
● minden fontos információ a vakcinákról
● dunántúli kórházi oltópontok
● EU vaccine tracker oldal
● pandemia.hu - megyei statisztikával
● gisanddata.maps.arcgis.com
● worldometers.info
● ncov2019.live
● atlo.team
● google mobility reports
● euro momo
● covid-19 projections
Egyéb hasznos tanácsok:
● bevásárlólista házi karanténhoz
● karanténnal kapcsolatos tudnivalók
● AZ oltás időpont módosítás
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest