Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • traz75

    tag

    válasz Archttila #65466 üzenetére

    Hát én nem tudom mennyire számítok Példa Jánosnak, de én pl simán körülnéztem a neten hogy mit volna érdemes megvenni. Kezdetnek itt az oldalon kerestem ajánlott cuccosokat, aztán meghallgattam millió összehasonlító tesztet, ami után még mindig ott voltam hogy tudjafranc. :D
    Most meg itt csücsül az íróasztalomon egy Presonus Eris 4.5 ÉS egy Edifier MR4 (mindkettő "bőven ár alatt" jött), amik elméletileg nagyon hasonló hangzásvilágúak, de élőben mégis egészen másként szólnak (kivéve ha az MR4 kap egy kis EQ-t amit az egyik tesztoldalon találtam) - konkrétan a hasonlóság ellenére a Presonus feltörli az MR4-gyel a padlót kb, annyival erőteljesebbnek érződik. Ugyanakkor kétszer annyiba kerül, és végülis az MR4 ellen sem tudok semmit mondani, tehát bármelyik tökéletesen megfelelne nekem - úgyhogy továbbra is franc tudja, melyiket kéne megtartani. :D Ezért most árulom mindkettőt, amelyiket elviszik, megy, bár azt hiszem inkább a Presonusnak szurkolok hogy maradjon, azt csak jópénzér' adom. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Szart nem veszek, nem adok el. :) ui : minőségi trágya eladó :D

Új hozzászólás Aktív témák