Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • interstate76

    addikt

    válasz i@lex #99230 üzenetére

    Abban mi a sírás, ha valamit nemcsak dícsérnek, hanem kritika is éri? :U Te nem érted a kritikákat, én meg azt nem értem, hogy mit nem értesz rajtuk. Ez az Xbox One topikja, nem a "magasztaljuk mindenekfelett az Xbox One-t"-topik.

    A játékosok egy része számára az xbox a legjobb opció és - bármíly meglepő ez a számodra - ebbe a körbe tartozom én is, ezért van boxom :D . DE ettől még tény, hogy PS-re jobb exkluzívok vannak, ill. hogy sokat dobna a dobozkán, ha tudná kezelni az egeret. Akkor is, ha te erre fel moderátorokért kiáltasz, persze közben elhelyezve 1-2 "k.rvára" és "b.szott" stílusú megjegyzést. ;] Oda szeretnék kilyukadni, hogy a baj nem a kritikával van, hanem azzal, ha valaki nem képes értelmesen és higgadtan vitatkozni.

    Szerk.: egyébként abszolút nem drága (sztem nem is szokta drágának nevezni senki), a luxus porfogótól pedig olyannyira távol áll, hogy azok számára, akik találnak maguknak az EA Accessben legalább 1-2 olyan játékot, amivel hosszú távon is elvannak, és nem zavarja őket, hogy pl. a Fifa sorozatból ápr. 21-ig "csak" a 16-ossal játszhatnak, messze-messze az xbox a legolcsóbb olyan opció, amivel élvezhető minőségben (fhd és 30 fps környékén) lehet játszani. Nemrég linkeltem, mennyiért vettem One S-t: sem PS-sel, sem PC-vel nem tudnék ennyiből játszani.

    [ Szerkesztve ]

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

  • zsolesz010

    senior tag

    válasz i@lex #99230 üzenetére

    "Aki(k) meg egérért meg billentyűzetért rimánkodnak, azok egészen egyszerűen - már bocsánat - noobok."
    Arról ugye szó sem lehet, hogy egyszerűen nem tartoznak bele a napi szinten órákat játszó, "nézzétek, 4200 órám volt 2015-ben", "kiezreztem ezt, kiezreztem azt", "nézzétek, mennyi G-t gyűjtöttem", "nézzétek a képet, milyen fasza a szobám, nézzétek többször is", "home-mal osztódik, állj le a szintetikusokkal", "nézzétek, milyen fasza egyedi kontrollert kattintgattam össze", "nézzétek, milyen király vagyok Division-ben" emberek csoportjába?
    Noobok? Nem lehet, hogy egyszerűen nem ülnek évente száz napokat a kontrollerrel a kezükben, és ezért lehet más véleményük, mint a tiéd?

    Moderátor urak! Ha nem nagy kérés, vezessük vissza a beszélgetést az elemzésekhez, infomorzsákhoz, tesztekhez stb stb.

    (#99235) Madridista83 Egyáltalán elolvasod, amit ír?

    [ Szerkesztve ]

    - - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

  • kresz2

    tag

    válasz i@lex #99230 üzenetére

    Nem arról van szó hogy pisztolyt tartanak a fejedhez.
    De megszoktam hogy konzolos vagyok,és azt is hogy az életciklusa elég hosszú.
    És ha az előző generáció a vége felé meglep olyan címekkel mint a the last of us(ez csak egy példa),akkor ne kelljen már egy-két évente konzolt váltanom.Mert most azt mondják hogy persze,minden lesz a sima gépekre is,aztán lehet hogy mégsem úgy lesz.
    Egyébként ha fellátogatsz pl. a gamestar fórumra ott sok emberke elvárja hogy márpedig ez csúcs gamer pc teljesítmény legyen lehetőleg olcsón.
    Szerencsére itt képben vagytok és nem beszéltek marhaságokat.
    A lényeg hogy szárnyaljon a scorpio,legyen fejlődés,csak ne a sima one kárára.Ez nem hiszti,csak kérés.
    .

Új hozzászólás Aktív témák