Új hozzászólás Aktív témák

  • M@trixfan

    addikt

    Kicsit utána gondoltam ennek az egész tévés jeleségnek és arra jutottam, hogy KUTYA!, Ja nem :D A Skype ugye most az msn kiváltója lett, szerintem nagyon fel fog erősödni a használata világ szinten. Az eddigi okostévé programok egy pszichedelikus rémálom minőséget adják, a Microsoft megoldása ezzel az integrációs lépéssel nagyságrendekkel igényesebb es ízlésesebb, a használhatóságról és kényelemről nem is beszélve. A háttérből egyelőre ezen a fronton nagyon csendben figyel az Apple, akiről elég sűrűn jönnek a tévés híresztelések. Na akkor aztán lesz nemulass ha az Apple is belép a piacra! Ugyebár megint Amerika, ahol minden ilyen irányú szolgáltatás elérhető, komoly a verseny. Az Ouoya konzolt pl. egy döntéssel el tudja jelentékteleníteni az Apple, csak annyi kell, hogy az appok futhassanak az Apple TV-n. Még nem olvastam a SJ életrajzot, mert eredeti nyelven szeretném beszerezni a könyvet, de azt lehet tudni, hogy az utolsó időkben ezen dolgozott. Minden gyártó azért nyomatja a saját okos platformján mert abban a pillanatban amikor kijön az Apple ugyanúgy fejére fog állni az egész piac mint az iTunes, iPod, iphone esetében. Úgyhogy szerintem erre nagyon kell koncentrálni a Microsoftnak, még akkor is ha mi Gamer szemmel egyáltalán nem ezt várnánk. Én pl. olyan nagy ívben ejtek az egész TV nézésre, hogy szinte feleslegesnek tartom a kábel előfizetést.

    Egyébként az egyik kedvenc oldamon, az EG-n egy remek cikk van arról, hogy esetlegesen a Microsoft a cloud kihasználásával milyen módon növelheti a konzol teljesítményét.

    [ Szerkesztve ]

    twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

Új hozzászólás Aktív témák