Új hozzászólás Aktív témák

  • Beniii06

    őstag

    válasz Madoc #201331 üzenetére

    Pedig, amikor itt vagy valamelyik cikk alatt vitattuk ezt a tagokkal, akkor az volt a legnagyobb elenérv, hogy ezért konzol ban is jár. Most akkor nem tudom, ki mondott igazat, nem is keresem vissza. Én elhiszem neked akár, hogy ezzel csak riogatnak a konzolgyártók, mert nincs ilyen eszközöm, nem érdekel a multi, ebből kifolyólag nem is néztem utána alaposan. Ha tényleg így van, ahogy írod, jól tettem, hogy nem itt töröm magam a PUBG-vel, mobilon is rahedli cheater van, az is kerülendő. :C

    Azt azért el kell ismerni, hogy elit kontrollereseket sem szép dolog a hagyományosokkal összeengedni multiban, az is egyfajta pay to win. Te egy gombbal tusz annyit csinálni míg pl egy hagyományos kontis 3 gombot egyszerre lenyom, hosszabb-rövidebben és akkor még fussál, célózzál és lőjél is, nincs annyi ujjam vagy épp az egyik útban van a másiknak. :U Tudom profit ez is.

    YT-n tényleg fel lehet lelni pár ilyen videót, ahol a csaló élvezkedik, mennyire profi bill+egérrel sima kontrolleresek ellen, talán az elitesek tudnak velük kezdeni valamit. ;]

    [ Szerkesztve ]

    "Got any other secret weapons?"

Új hozzászólás Aktív témák