Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr.Én

    veterán

    válasz jozefgucci1 #109531 üzenetére

    Nem is nagyon akarok tova menni, mág majd pár ágon indulni...aztán majd bízok.abban hogy fejlődés lesz! 1200 csata körül járok...
    Van pár pálya amit elég jól.ismerek..ott jobban megy a csata...

    [ Szerkesztve ]

    WOT: kissio

  • lacibacsi

    addikt

    válasz jozefgucci1 #109531 üzenetére

    Éppen tegnap volt egy csatám a végtelen sztyeppén, ahol anyáztam egy VK 30.01.P-t, aki normál csatánál a bázis mögé húzódva tekergette a fejét és nem csinált semmit. 27 k csata volt mögötte, 128 WN8-cal és 45% WR-rel. Azt hittem bot (ami még igaz is lehet), de a végjátékban négy killt, meg vagy 1800 sebzést csinált. A csatát elbuktuk, de ő lett a top sebző a csapatban! Ilyenkor azon gondolkodok, hogy ha ilyen eredményre képes, akkor a mutatói miért olyanok amilyenek!? Persze lehet, hogy ez volt élete csatája, aminek a nyomába sem ért idáig és soha többé nem lesz neki ilyen....

    A kékülés gyakori téma itt. Ha valakit érdekel egy kis adalék, akkor elmondom, hogy tegnap bekékültem. Az utóbbi napokban többször kerültem "idegállapotba" és osztogattam egy-egy figyelmeztetést a rászorulóknak. Ilyenből nem szokott baj lenni, de elfelejtettem, hogy Leopard-ban ülök és az ujjam odaragadt a bal egérgombhoz, aminek következtében a tisztelt csapattársam kapott hat sebző lövést. Nem múlt ki szerencsére (akkor instant bann járt volna), de a nevem azonnal kékült.
    A lényeg: 12 csata és 19 kill kellett ahhoz, hogy eltűnjön a törpike színem. Azt gondolom, hogy nagyon olcsón megúsztam. (Így viszont volt 12 csatám alacsony tier-ben. MS-1, T1, T7Car... Csupa nosztalgia :B )

    Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

Új hozzászólás Aktív témák