Új hozzászólás Aktív témák

  • K6000

    tag

    válasz Bad Pritt #69400 üzenetére

    Na ezt azért gondoljuk át még 1x. T71 light tank, az esetek 90%-ban tier 10 tankokkal találkozik. Az alap látótávolság 400m. Gyakorlatilag az összes tier 10 tanknak 400m az alap látótávolsága, induljunk ki ebből. Természetesen sok tier 10 mednek (tier 9-nek is) 410 - 420m az alap látótávolsága, de induljunk ki abból, hogy olyan tier 10 csatában vagyunk amiben csak TD és csak heavy van. Ebben a csatában 2 lehetőség adódik.

    A. Kell a WN8 így biztonságos távolságból (TD - arty mellől 400-500 méterre) prémium lőszerrel megszórom a mások által felderített ellenséget. Ha a nálam lévő lőszermennyiség harmada sebez akkor már meg is van a lila WN8.

    B. Kihasználom az egy szem adut amim van mégpedig azt, hogy nekem van a pályán a legjobb álcám. Látótávolságom nem jobb mint az ellenfélé, vagy a saját csapatomé, így előrébb kell mennem mint a mellettem álló periszkópos Waffenträger auf E 100 (alap 420m látótávolság mindenféle extrák nélkül). 300 m körül meglátom az ellenséges Waffenträger auf E 100 csak azért mert ellőtte magát. Tudom, hogy ő csak az álcám miatt nem lát engem, de ez az álca csak addig tart amíg rá nem lövök. Tehát b esetben a lövöldözés ki van zárva, mer az egyben a T71 halálát is jelenti.

    Én a B csapatot erősítem, és szerintem a light feladata a felderítés és nem az, hogy megküzdjön az E100 nehéztankkal. És szerintem az a jó light játékos aki egy csatában 9000 spot demage mellett járőr medált kap, és nem az aki meg tudja lőni 5 tárnyi prémium lőszerből az 1000 HP saját sebzést, és a csata elvesztése után szidja a csapatát, hogy bezzeg ő light létére milyen sokat lőtt. A T71 1200 demage és 1 kill a lila limit. Még a top über szuperunikum nagyonlila játékosoknál sem találtam 1100 átlag demage felett senkit. Remélem te találsz olyan játékost aki 1200 felett tudja tartani az átlagát T71 tankkal....

    ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

Új hozzászólás Aktív témák