Új hozzászólás Aktív témák

  • Anfänger

    őstag

    válasz MageRG #23979 üzenetére

    Én senkit nem hibáztatok! Ha bárki azt érezte,hogy hibáztatom,akkor attól bocsánatot kérek!

    Olyanok vagyunk,mint Jézus!
    Minden ember az Isten képe és hasonlatossága. A nem látható, hatalmas Isten, Aki Szellem,a hús- vér emberben lett látható,tapintható.
    Isten egy lett az emberrel. ( Csak a hitetlenségünk,tudatlanságunk,vakságunk,választ el bennünket ennek a tudásnak a megtapasztalásától.

    Milyen csodálatos,hogy nem azért térünk meg,hogy meg legyenek bocsátva a bűneink,hanem mert meg vannak bocsátva a bűneink. Ez az örömhír:)!
    Isten nekünk adott mindent. Változtass átok meg a gondolkozásotokat ( térjetek meg ),és akkor forduljatok bele a bűneitek megbocsátottságába és eljönnek a felüdülés idejei ( Apcsel.3:19 ).
    Jézus Krisztus vére törölte el a bűneiteket,nem a megtérésünk.

    A vallás ( a teljesítmény alapú közeledés Istenhez ) nem tud folyamatos felüdülést adni az embereknek,mert állandóan tőlünk teszi függővé az Isten cselekedetét,ez nagyon fárasztó élet ( ezért volt bombasztikus amit Péter hirdetett a zsidóknak,és ezért az ma is,hogy nem attól függ az Isten tette,amit Ti tesztek.)

    A vallás azt tanítja,hogy azért térjél meg ( változtasd meg a gondolkozásodat ),hogy meg legyenek bocsátva a bűneid.-
    (Én is így gondoltam még 2 hete és hibásan ezt is írtam ide nektek.)-
    Az elsőnél mindig a te teljesítményedtől fog függeni,hogy felüdülsz- e addig,amíg cselekszel,a másodiknál egy mozdíthatatlan alap van,hogy Jézus már előtte,nélküled eltörölte a bűneidet.
    A cselekedeteink nem engednek megtérni bennünket a vallásunkból ( a teljesítmény alapú Istenhez való közeledésből).

    [ Szerkesztve ]

    Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

Új hozzászólás Aktív témák