Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz DigitXT #22828 üzenetére

    Valamennyit küldhet, de okosabb cuccok ezek ennél, pláne egy ilyen apc, mintsem erre gyúrjon, hiszen az elsődleges fehasználási mód, hogy folyamatosan rá van dugva a hálózatra, azaz addig tölt, amíg akar. Elfogadom azt is, hogy a 2.5 óra nem elég, de akkor mire fel írja 100%-nak? Írja 45%-nak, és akkor értem... A szünetmentes is egy okos hosszabbítóba van bedugva, a szünetmentes fogyasztását is látom, leesik szépen, és helló, nincs már mozgás, tehát vagy nagyon csepptöltésre vált, vagy nem tölt.. Lehet a probléma innen ered, marad akkor ma egész este 10-ig, aztán látom, mi történik.
    Bár kicsit furcsa, hogy tegnap este 10-ig feltolta 24%-ra, leállítottam, az akksi csatit is kihúztam a készülékből, tehát elméletben nem nagyon merülhetne, max önkisülés 1-2%, erre a 24-ről elég csúnyán lemerült, ez akkor inkább annak tudható be, hogy a szünetmentes nem tud pontosan számolni töltés közben, mert az akksi nyugalmi állapotát kellene figyelembe venni, de ezt töltés közben nem tudja figyelni? Nem értem a logikájukat, és ninc sis sok online ups-szel kapcsolatom, az offline cuccok nem adnak tájékoztatást, csak működnek.. :D
    Ott a két nyílnál van a furcsaság, az alsó az esti, leállítás előtti állapot, fölötte a mai indítás utáni állapot, a különbség szemet szúróan jelentős.

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák