Új hozzászólás Aktív témák

  • mmcc02

    tag

    válasz Qru #9045 üzenetére

    Az nagyon jó!

    Nekem most újabban kontakthibás a vezetőoldali öv visszajelzőjének a kábele, így néha csipog, hogy nincs bedugva az öv. Ha megmozgatom, megszűnik. Egy adott pillanatban megcsinálom, nem rocket science.

    Azon kívül a fékek sípolnak néha (15k km-es tárcsák és betétek, a helyi Subaru szerviz cserélte), de már beletörődtem, mert ez a második szett, ami ugyanígy csinál (előtte TRW betétek és gyári tárcsák voltak).
    A fék a kiképzést nem nagyon bírja, szerpentinről lefele csak gurulni érdemes, állatkodás esetén hamar elmelegedik és elkezdi rázni az autót :F visszahülés után minden jó. Szervizben azt mondták, hogy hibátlan.

    Lassan közelítek a 100k km-hez, eddig jól bírja a vas, esztétikailag nem hibátlan, vásárláskor sem volt, de nem nagyon érdemes foglalkozni vele, nagyvárosban úgyis karcos lesz megint.

    Olajfogyasztás változatlan, aminek örülök, a motorfelújítást szeretném elkerülni. Hill holder egyelőre nem bugos :D

    * Gondolkodom, tehát vagyok, ez a kérdés, válasszatok! Avagy röviden: Gondolkodom, tehát válasszatok! * Búbos páka *

Új hozzászólás Aktív témák