Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oxox

    addikt

    válasz hash99 #47421 üzenetére

    ave
    :R :R
    ahogy neztem liberator a corruptort is ette szepen...mondjuk az elrangatas sem lehet, haszontalan (hydraval)

    reggel beleszaladtam ket csufos veresegbe (platina terranok ellen), aztan """szepen""" egyenlitetettem (szinten ket plat terran ellen). Az a bajom, hogy 1v1-ben, mint teamben nem akarok sablont jatszani, de igy viszont nagyon nehez a sablonok ellen mit tenni...pl. az elbukott ket partyban gondoltam ecozok...persze mindketszer kb pont ugyanakkor jott a push, es hiaba vertem vissza egy esetben akkora eco kart okozott, hogy el is dontotte.

    Masik kettoben amit meg yertem gondoltam sz.rok az early eco-ra, inkabb pusholok...egyik esetben siman hoztam speedlingel, masik esetben blingel betortem, es utana takaritottak a slingek....egyik sem volt kulonleges gyozelem. Ezzel a sok szedovel mindenki hamar expel (PT), es zergel ahogy latom siman lehet hozni az elejen...P ellen nehezebb core miatt...Zerg ellen meg gyakori a tukor sablon...nemtetszik ez.

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák