Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
GeryFlash
veterán
,,Újoncoknak nem is ajánlott az biztos. Mondjuk én meg a fifával nem tudnék játszani, annyira rossz a játékmenete a peshez viszonyítva. Minden másban a fifa jobb."
Elmondtad a lényeget, aki egyszer életeében huzamosabb ideig (20+ meccs) játszott PES-sel nem tud többé FIFA-zni. Haverokkal szoktunk FIFA partyt nyomni, egyrész irigylem a grafikát, de maga a játék borzalmasan fapados PES-hez képest. Ahogy FIFA-ban egy játékos fut (megnyújtja a lábát, jesszus, a játékosok 90%-a úgy fut ahogy anno Ronaldinho nekifutott a szabiknak)... Passzjáték se olyan laza mint a PES_ben, bár a dmeo alapján most ez javult a FIFA-ban, de még mindig nem az a szint.
Egyszóval egy PES-es nem képes leülni FIFA elé, mert borzalmasan hülye játék hozzá képest.Másrészről a PES egy szánalmas vicc, mert:
1.) nincsenek rendes licencek, ellenben ugyanannyiba kerül a játék mint a licencelt FIFA... hogy is van ez? Mókolj patchekkel, köszi, ami amúgy is csak PC-re oldható meg.
2.) Nincs licenc, de hogy lehet annyira trehány a játék, hogy a pl. a North London (Arsenal) nem piros hazai mez, hanem narancs sárga? A piros szín licencet sértene?
3.) Kommentátor borzalmas. Eddig is gyenge volt, FIFA ebben hülyére veri, kb 5 A!-es oldalnyi szövegük ha van összesen, de ez az új kommentátor még gyengébb és magát ismétlődőbb
4.) Stadionok száma nevetséges, 14 van azt hiszem, amibe benne van a Giuseppe Meazza és a San Siro is. Remélem érződik a pofátlanság netovábbja.
5.) A fű valami elcseszett randa, 3 féle fű textúra van, stadiontól teljesen független, valamelyiket besorsolja neked aztán jól van. Amiből kettő nem is zöld hanem ilyen sárgás zöld, kell nyomni vagy 5 rematchet hogy megkapd a sötét zöldet (bezzeg a fű nagyságát/szárasságát azt lehet állítani)
6.) A közönség szintén állati randa, mozgásuk kiábrándító
7.) Rematchnél a game plan (csapat beállítás) ressetelődik, aki ezt kitalálta édes Istenem...
8.) Menü és zenék állati szegényesek
9.) Ami a legnagyobb pofátlanság: A PC-s vezió a 15-ös kiadás után idén is az old-gen portot kapta meg, ez a PES-es pc játékosok olyan szemen köpése, hogy az valami felháborító. PS5-en/X-en bezzeg szebb (bár ott se FIFA szint), de ott meg ugye nincs Patch.Ennek ellenére maradok PES-nél, mert mint írtam, számomra a FIFA játékmenete nem sok élvezeti értékkel rendelkezik. Ettől függetlenül megvenni mégis a FIFA-t fogom FUT miatt, PES-t ennyiért elvből nem veszem meg (és leginkább a 9-es pont miatt).
Tényleg szánalmas, hogy minden évben megy az ígérgetés mindkét oldalról, aztán a végén mégis az lesz hogy ki tudja a másikat jobban alulmúlni.
Új hozzászólás Aktív témák
gp Újra a FIFA babérjaira tör a Konami fejlesztése, csak az a baj, hogy még mindig hiányoznak a ligák licencei. A mozgások és a zene jó, a kommentálás annál kevésbé izgalmas.
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Apple asztali gépek
- Milyen videókártyát?
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Futás, futópályák
- 3D nyomtatás
- OLED TV topic
- További aktív témák...
- Apple MacBook Air 15" M3 Chip 16GB 256GB - éjfekete - bontatlan új - 3 év garancia
- I5-4460/GTX 1650 OC/16GB RAM/500 GB SSD
- MacBook Pro 16" 2019 i7-9750H 2.6GHz 32/500GB RADEON PRO 5300M, ÚJ,GYÁRI AKKU, Üzletből, 27% ÁFÁS ár
- Apple Mac Mini M2 Asztali Számítógép
- Apple MacBook Air 15.3 M2 8GB 256GB szürke ÚJSZERŰ ÁLLAPOT
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest