Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Rebell #43 üzenetére

    a Shift az elvileg simulator lesz nemde?
    a Grid meg még véletlenül sem az...akkor mit koppintanak?
    Én sem szeretem az nfs-eket , az EA-t meg kifejetzetten *@@#&>{om de akkor sem kéne ennyire látványosan fikázni mert ez szintiszta flame, amiért esetleg ha kivágnak pár órára még zokon is fogod venni, én csak jót akarok..hidd el.. :K :R

    még annyi: sz*rozás nélkül is lehet véleményt alkotni...

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • XuChi

    addikt

    válasz Rebell #43 üzenetére

    Hát a Grid valóban milliószor jobb nála, de az is Arcade game. A törés modell az valami állat benne.

    A Burnout Paradise is kb 3órát volt nálam kölcsönbe, de amint a várost felfedeztem és kiszórakoztam magam a törésmodellel (ami valljuk be valóban ott van és szórakoztató is) utána egy halom unalomba csapott át az egész.

    Sajnos most nekem sincs atomerőművem csak egy 1.8ghz, 9550xt, 512ram gépem és amiket most tolok azok ezek:

    -Max Payne 1-2
    -NFS 5-ug1-ug2-MW (ezeknek van hangulatuk!!!!).

    Ja és Half-Life Generation's is előkerült. Akkora hangulatuk van ezeknek hogy iszonyat. Tök nagy élmény a Black Messha bejárása több szemszögböl (Freeman, Shaperd, Biztonságis csákó). Akkoriban még voltak ötletek, megvalósítás.

    Sajnos az az érzésem, és ezzel nem vagyok egyedül, hogy kb 2002 körül megváltozott a játékipar (is!!) és átcsaptak a profitot "hamar-hamar gyorsan-gyorsan és minőség meg tök8" kategóriába a kiadók. És erről nem a fejlesztők tehetnek. Ha ők elkezdenek lázadni hogy: "ember minek akarod kiadni az alpha verziós gémet, hisz tök bugos az egész" erre a kiadó válasza: "kell a lové mercire meg ferrárira. A vevőre szarok rá, jó az nekik így is. Majd patch azt jó lesz." Szegény fejlesztők ha beszólnak a kiadónak akkor törlik a projektet.

    Bocs az off-ért. Egy szó mit száz. Az nfs lefele ívelő tendenciát mutat. Bizok benne hogy összekapják végre magukat és jó lessz a Shift, Nitro és a ...... (nem jut eszembe a harmadik :U).

Új hozzászólás Aktív témák