Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz XuChi #54 üzenetére

    kb 2002 körül megváltozott a játékipar (is!!) és átcsaptak a profitot "hamar-hamar gyorsan-gyorsan és minőség meg tök8" kategóriába a kiadók

    Azóta is vannak jó játékok, sőt az arány sem sokat változott. Egyszerűen arról van szó, hogy több hype-ot kapnak a techdemo-k meg a 10 perces lövöldék, mert mostanság ez kell a népnek.
    Szerintem az NFS mindig is egy hype-olt vacak sorozat volt az első néhány részen kívül. Utána már mindig az aktuális divatnak megfelelő orgiát akartak belőle csinálni, divatos éjszakai várossal, divatos gengszterhangulattal, divatos zenével, divatos kocsikkal meg hasonlóan sekélyes nagy rakás semmivel.
    Ezzel alapvetően nem is lenne gond, mert pont ezt várom el egy ilyen kategóriás játéktól, de azért az NFS sokszor átlépte a jóízlés határát is.

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

  • madgie

    titán

    válasz XuChi #54 üzenetére

    Burnout Paradise megdöntötte a negatív rekordot nálam, ritka gusztustalan vaczak szvsz. Kölcsönkértem az öcsémtől, cca. egy órát trónolt a vinyón, uninstall majd gyorsan visszavittem az öcsémnek a lemezt, mielőtt meggondolatlanul odaadtam volna a kutyának játszani :DD

    Ahhoz képest még az UC is nonpluszultra...

  • akasp

    senior tag

    válasz XuChi #54 üzenetére

    ha már hangulat.. épp ma fejeztem be quake II -t hardon.. iszonyat jo volt ujra elővenni josok év után, igaz hogy a grafika olyan amilyen de én nem azt figyeltem hanem amit nyujtott és ez igy asszem 5ödjére való kijátszás után is le tudott kötni... és nem érdekelt a grafika, meg az hogy van benne 10 fegyver (amiket még ujra se kellett tölteni) meg egynéhány equipment... de amugy köszi a tippet half life sorozatot veszem is elő.. :)

    vissztérve a témára nekem személy szerint u2 kötött le igazán.. mw már kevésbé bár azt is végigtoltam vagy 2x.. nekem a high stakes (4), u1, u2 és mw hozta a pálmát...

    a "gépi csalásokrol": tényleg durva hogy élvezhetetlen a versenyek a sok "lehetetlen" szituációk miatt... ez az mw ota jött "divatba" és ezért nekem kicsit kevésbé jött be.. az ujabb részekben meg mégjobban érzékelhető a helyzet.. asszem u2 ben volt utoljára hogyha megnyomtad a másik fenekét akkor az keresztbe is állt rendesen..

    a másik dolog amit hiányolok az u2 óta: dyno féle finomhangolás a kocsin... és az egész "sárga bolt" hirtelen nemjutszembe a neve..

Új hozzászólás Aktív témák