Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • akasp

    senior tag

    válasz XuChi #54 üzenetére

    ha már hangulat.. épp ma fejeztem be quake II -t hardon.. iszonyat jo volt ujra elővenni josok év után, igaz hogy a grafika olyan amilyen de én nem azt figyeltem hanem amit nyujtott és ez igy asszem 5ödjére való kijátszás után is le tudott kötni... és nem érdekelt a grafika, meg az hogy van benne 10 fegyver (amiket még ujra se kellett tölteni) meg egynéhány equipment... de amugy köszi a tippet half life sorozatot veszem is elő.. :)

    vissztérve a témára nekem személy szerint u2 kötött le igazán.. mw már kevésbé bár azt is végigtoltam vagy 2x.. nekem a high stakes (4), u1, u2 és mw hozta a pálmát...

    a "gépi csalásokrol": tényleg durva hogy élvezhetetlen a versenyek a sok "lehetetlen" szituációk miatt... ez az mw ota jött "divatba" és ezért nekem kicsit kevésbé jött be.. az ujabb részekben meg mégjobban érzékelhető a helyzet.. asszem u2 ben volt utoljára hogyha megnyomtad a másik fenekét akkor az keresztbe is állt rendesen..

    a másik dolog amit hiányolok az u2 óta: dyno féle finomhangolás a kocsin... és az egész "sárga bolt" hirtelen nemjutszembe a neve..

Új hozzászólás Aktív témák