2017. december 18., hétfő

Gyorskeresés

(#1) AxBattler

AxBattler
(PH! nagyúr)

Állat! Multiban nagyon ott lenne! :C
Ha W10 alá kiszórták volna, ezért még MS Store-ba is regiznék. :K

LG 29UM68-P (fóliás, hibátlan, full doboz, garancia) ELADÓ - 59.900,-

(#2) b.

b.
(PH! addikt)

Pedig tök jól néz ki :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso)

(#3) AxBattler válasza b. (#2) üzenetére

AxBattler
(PH! nagyúr)

Szerintem is, nem véletlenül népszerű WiiU-n a Splatoon!
Ez kb. ugyanolyan mechanikájú multiplayer (és akár X360 - X1 - PC multiplatform) cím lehetett volna, a szokásos remek single/coop kampány mellett.

[ Szerkesztve ]

LG 29UM68-P (fóliás, hibátlan, full doboz, garancia) ELADÓ - 59.900,-

(#4) b. válasza AxBattler (#3) üzenetére

b.
(PH! addikt)

:K :K

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso)

(#5) SunMount3r

SunMount3r
(PH! addikt)

Amikor a videó elejét láttam és, hogy Lego+Halo van a dologban, az első rekakcióm az volt, hogy "Na ne, ez már tényleg röhejes...", aztán megláttam a grafikát és az egyszerűsége ellenére kiéreztem a Halo hangulatot: WOW. Az építősdi, meg a puzzle és ügyességi+akció keverék igen különlegesen hatott volna. Kár érte, mert biztos kihozták volna PC-re is és kb. ez az a grafika, amit a gépem még elbír...

[ Szerkesztve ]

Na, mit tanultunk ma?! Első észrevételem: A téli-fagyin nincsen gombóc!... A második: Viszont, ennek megvan az az előnye, hogy így össze lehet tapasztani kettőt anélkül, hogy összenyomnánk a gombócokat!... Igaz, vagy nem igaz?!

(#6) szupermacs

szupermacs
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Most, hogy megvettem a 360-at, illene beszereznem legalább a Halo 3-at. Ez most meghozta hozzá a kedvem.

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#7) GRaul

GRaul
(őstag)

Kicsi furcsa ezt latni. Olyan mintha a Recore "elodje" lenne :R

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.