Új hozzászólás Aktív témák

  • zolee001

    őstag

    Nem teljesen idetartozó témák de storyk a multból:
    Nem olvassa gép a cd lemezt--Mert az 5.25"-os floppy meghajtóba gyömöszölte bele

    Asszonyka s.o.s hiv,embere Ultrabookjába beleszorult a dvd lemez és mire hazaér a ház ura meg kellene oldani
    (A nem tul olcsó ellenben igen drága masinának nem volt optikai egysége ellenben neki sikerült vmi rést késziteni a lemezzel és beletolni )

    Imac,fö a tisztaság lehetett a motto,spriccelös clean-el vagy vmi hasonloval tisztogatta a gazda müködés közben a gépét.a szellözö rácsokon a folyadék ugye bejutott a gép belsejébe és reakcióba lépett az ottani alkatrészekkel és a benne lakó feszültséggel)
    Az illetöt én biztattam ,hogy mivel még garis volt a gép igy ne adja fel és vigye szervizbe....bécsböl zavarták el a garancia igényével együtt

    Festö szaki nálam járt és megtetszett neki a Sony HI8 videom ami ugyan nem volt eladó de lerakta az asztalra a gép eredeti ajánlott fogy árát-3500 dojcse márkot
    Kb egy óra mulva hiv,hogy nem jo a videjó menjek már ki hozzá
    Kimentem ,jómunkásember a VHS-C kazettáit probálta volt lejátszani a HI8 videóval,mivel nem annyira akart belemenni a kazi de emberünk erös volt és igy szétbarmolta a mechanikát mert nehogy ne már...majdnem sirva fakadtam

Új hozzászólás Aktív témák