Hirdetés

2018. november 16., péntek

Gyorskeresés

(#1) Jackie_Chan

Jackie_Chan
(fanatikus tag)

Számomra ez egy NAGY nulla! FPS-t csak PC-n játszom a másik game meg szóra sem érdemes!

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte"

(#2) Kicsiguszti válasza Jackie_Chan (#1) üzenetére

Kicsiguszti
(kvázi-tag)

Januárban vásároltam 2x3 hónap gold előfizetést. Az egyiket felhasználtam tavasszal, a másikat most szerettem volna. Az aktiváláskor azt írta, hogy a kód lejárt, nem tudom beváltani. Ez hogy lehetséges?! Van lejárati dátumuk? Ez csak azért gáz, mert vásárláskor sehol nem írták, még az apróbetűs részben sem. Írtam egy reklamáló levelet a cégnek, de eddig még válaszra sem méltattam. Jó, mondjuk még csak 1 nap telt el. Én személy szerint szeretném letölteni a BF1-et, nem szeretnék lemaradni róla az önhibámon kívül. :W

(#3) Corpuscle válasza Kicsiguszti (#2) üzenetére

Corpuscle
(senior tag)

Xbox One topikban kérdezd meg, ott hamarabb kaphatsz választ.

"arany középút"

(#4) Bird válasza Kicsiguszti (#2) üzenetére

Bird
(PH! addikt)

Lehet engem is érint.... Mikor vetted a kódokat?

A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.

(#5) Kicsiguszti válasza Bird (#4) üzenetére

Kicsiguszti
(kvázi-tag)

Idén januárban.

[ Szerkesztve ]

(#6) Silenc3Hun válasza Kicsiguszti (#2) üzenetére

Silenc3Hun
(őstag)

A KV-nél volt egy akció július vége fele, a 3 hónapos gold mellé adtak még 3 hónapot. Na ott például a srác szólt külön, hogy váltsam be, mert az akció vége után lejár (gondolom, hogy ne tudjonak rajta nyerészkedni, ergo bevásárol és utána eladja később). Simán lehet, hogy az a promóció is ilyen volt és időlimites kódokat adtak

Xiaomi Redmi Note 4 | Xbox ONE | Xbox 360E | Lenovo ThinkPad X230

(#7) Bird válasza Silenc3Hun (#6) üzenetére

Bird
(PH! addikt)

Ez oké, de erről semmilyen tájékoztatás nem szerepelt a sajtcetlin amit küldtek.... :U Hazamegyek és beaktiválom őket, kb. 3 hónapja rendeltem a Kv-tól a kódokat.

Kicsiguszti: + 1, remélem este még sikerrel járok...

[ Szerkesztve ]

A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.

(#8) Kicsiguszti válasza Silenc3Hun (#6) üzenetére

Kicsiguszti
(kvázi-tag)

Szia, én is ott vásároltam, azonban senki nem szólt erről, illetve sehol nem tettek említést erről a honlapon. Őszintén átverve érzem magam. Nyilván akkor váltom be, amikor szükségem van rá, illetve számomra megfelelő játékot kínálnak Gold-on.

(#9) Silenc3Hun válasza Kicsiguszti (#8) üzenetére

Silenc3Hun
(őstag)

+ Bird: elhiszem, csak leírtam hogy nekem mit mondtak :R Én is meglepődtem őszintén, mert egy ideje van már Xboxom meg GOLD-om, de ilyenről addig nem is hallottam

Xiaomi Redmi Note 4 | Xbox ONE | Xbox 360E | Lenovo ThinkPad X230

(#10) Bird válasza Silenc3Hun (#9) üzenetére

Bird
(PH! addikt)

Szerintem én még megúsztam, július végiek a kódok. :B

(#11) DaveHutt válasza Kicsiguszti (#2) üzenetére

DaveHutt
(őstag)

Menj vissza a bolthoz, ahol vetted.

(#12) Kicsiguszti válasza DaveHutt (#11) üzenetére

Kicsiguszti
(kvázi-tag)

Online vásároltam. Ha nem kapok választ az email-re, akkor megpróbálom telefonon elérni őket.

(#13) Bird válasza Kicsiguszti (#12) üzenetére

Bird
(PH! addikt)

Jó nagy mocskok. Én augusztus 22-én rendeltem Tőlük és nálam is az ajándék kódok lejártak... Megnéztem a kinyomtatott sajtcetlin semmilyen információ nincs ezzel kapcsolatban.... Gondolom napon belül lejáró kódokat osztogattak szét ajándék gyanánt, de erről nem tájékoztattak. :U írtam a szupportnak kíváncsi vagyok, hogy egyáltalán reagálnak-e.

[ Szerkesztve ]

(#14) laleh válasza Bird (#13) üzenetére

laleh
(PH! addikt)

Azért ez elég tré dolog tőlük. :(

Ha fontos, inkább telefonon: 06302832078 Apple garanciális ügyintézés: törött is!

(#15) Bird válasza laleh (#14) üzenetére

Bird
(PH! addikt)

Nem egy nagy összeg, inkább a hülyének nézés ami idegesít. :U

(#16) .LnB

.LnB
(PH! félisten)

Erről miért nem elég egy sima hír?

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=k3N-MVgeb0g

(#17) Kicsiguszti

Kicsiguszti
(kvázi-tag)

Valaszolt a KV. Kuldtek egy uj kodot, nagyon segitokeszek voltak!

(#18) Bird válasza Kicsiguszti (#17) üzenetére

Bird
(PH! addikt)

Én is írtam nekik tegnap este.... Akkor talán van remény.... Mennyi idő után válaszoltak?

(#19) bulikavagyok válasza .LnB (#16) üzenetére

bulikavagyok
(PH! kedvence)

Nem teljesen értem a kérdést, ez zavar téged? :F Tudjuk, h nagy "MS hater/PS fan" vagy, de ez akkor is furcsa - már ha így van?! :B
De a kérdésedre válaszolva: így egy helyen kapnak rövid és lényegre törő leírást a Gold előfizetők az összes ingyenes játékról - nem csak a sokszor semmitmondó címüket olvashatják. Nem kell külön keresgélni a neten, szerintem nagyon hasznos tud lenni. Én például ebből a cikkből tudtam meg tegnap, h az AC 4K-s lett X-en, amúgy le sem töltöttem volna. Btw, tegnap ránéztem, nagyon durva így újra látni ezt a játékot! :Y

[ Szerkesztve ]

BMW 420d Cabrio eladó! https://goo.gl/cxronZ ● Üdülés Miskolctapolcán! https://goo.gl/8ntJQc >>> Egyedi árért írj privátot!

(#20) Bird válasza Kicsiguszti (#17) üzenetére

Bird
(PH! addikt)

No én ezt kaptam tőlük:

Tisztelt ...........!

Honlapunkon a termék adatlapjánál, valamint a rendeléssel kapcsolatos e-mailben is jeleztük, hogy az ajándék kódoknak lejárati idejük van. Sajnos ennek fényében nem tudunk Önnek segíteni.

Köszönjük levelét! Amennyiben további kérdése merülne fel, a levél alján található elérhetőségeink valamelyikén érdeklődhet.

Tisztelettel:

A Konzolvilág csapata

Megnéztem a rendelésem még 1x és semmilyen információ nem vonatkozott a lejárattal kapcsolatban....

[ Szerkesztve ]

(#21) Csapoati válasza Bird (#20) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

Viszont ez nem az email, vagy a termék oldala. Én nem vettem ilyen goldot náluk, de rémlik valamk aktiválási határidő, amit a termék oldalán láttam.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#22) Bird válasza Csapoati (#21) üzenetére

Bird
(PH! addikt)

Feljebb a kolléga hasonlóan járt és neki, több mint a vásárlástól számított fél év után küldtek másikat. Nálam 3 hónap se telt el... Én nem digitálisan kaptam, hanem utánvétellel, este lefotózom és felrakom... Azon sincs szó semmilyen lejáratról. Ha fél év/ egy év még megértem, de kevesebb mint 90 nap?

(#23) frankdelgado válasza .LnB (#16) üzenetére

frankdelgado
(senior tag)

Ez fájhatott, te szegény gyerek...

(#24) frankdelgado

frankdelgado
(senior tag)

már egy ideje gombokért oszotgatták a BF1-et, azt gondoltam, h csak a nagyon csöveseknek, meg azoknak nincs meg akiket egyáltalán nem érdekel. Ennek ellenére durván megugrott a játékosok száma.....

(#25) wesder válasza frankdelgado (#24) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Na és kik azok a "nagyon csövesek"?

This is Super Saiyan Rosé Goku Black!

(#26) frankdelgado válasza wesder (#25) üzenetére

frankdelgado
(senior tag)

Mindenki oda sorolja be magát, ahová akarja. Nem török senki felett pálcát, de legyenek a "nagyon csövesek" azok, akik amikor 5-10 euro között mozgott még arra vártak, hogy ennél is olcsóbb lesz, vagy legyen benne a GWG-ben (végül is nekik lett igazuk). Még úgy is, hogy egyébként meg az EA Accesben már régóta benne volt. Magyarán akik 5 forintért felkísérik a csigát pestre (vidékről). Kimerítő választ kaptál?

[ Szerkesztve ]

(#27) wesder válasza frankdelgado (#26) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Zsogorit kellett volna írnod, ez inkàbb ràjuk jellemző.

This is Super Saiyan Rosé Goku Black!

(#28) ted_tris válasza bulikavagyok (#19) üzenetére

ted_tris
(lelkes újonc)

Egy 10 eves (ma mar ultra lowend), 720p-re tervezett jatek biztos csodalatos lehet 4k-n.
Attol jo valami, hogy 4k...
:U

(#29) KAiROS válasza bulikavagyok (#19) üzenetére

KAiROS
(fanatikus tag)

Adj neki! :D

Xbox One X, HyperX Cloud X

(#30) bulikavagyok válasza ted_tris (#28) üzenetére

bulikavagyok
(PH! kedvence)

"Attol jo valami, hogy 4k..." - Kár kötekedned, nem írtam ilyet, sőt nem is utaltam rá. Annyit írtam, h jó volt újra látni így a játékot és, h durva ahogy kinéz. Anno sokat játszottam vele, és akár hiszed akár nem, nagy élmény volt most 4K-ban látni. Fél órát játszottam vele és azóta már töröltem is. De van ellenpéldám is, mert a Forza Horizon is kapott BC-s 4K-s patchet pár hónapja - eredetileg az is 720p-s játék, plusz már elég elavult az új részekhez képest-, én mégis beletettem jó pár órát a "felújítás" után. Sőt, még fogok is. :U De említhetném a felújított Gears 2-őt, vagy PS4-en az Uncharted sorozatot is. Illetve multiplatform címek közül például a Burnout Paradise-t... mind "idejétmúlt" játékok, mégis sokan rajonganak értük.
Tehát szerintem hálásak lehetünk ezekért a felújításokért amiket ráadásul boxon legtöbbször "ingyen" kapunk meg.

[ Szerkesztve ]

BMW 420d Cabrio eladó! https://goo.gl/cxronZ ● Üdülés Miskolctapolcán! https://goo.gl/8ntJQc >>> Egyedi árért írj privátot!

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.