Új hozzászólás Aktív témák

  • #08052480

    törölt tag

    válasz Keeperv85 #98 üzenetére

    De leragadtunk a stratégiánál... sikerült végigolvasni a cikket? Nem úgy tűnik. Első helyen szerepel benne az FPS/TPS. Nem meglepő módon ez pont lefedi az említett játék kategóriáját....

    Kac-kac, erto olvasas ugye. En nem a cikkre reagaltam hanem a kommentarodra: te ugyanis azt mondtad, hogy a cikkiro a szakmaban van, ergo jobban ert hozza, ergo ha azt mondja, hogy letezik jobb jatek PC-n mint az Uncharted, akkor az ugy is van. Ez nyilvanvaloan onmagaban is hatalmas szamarsag tobb okbol is: ad1) az, hogy neki mi a szakmaja meg semmilyen mertekben nem implikalja, hogy barmihez is jobban ertene mint barmelyikunk itt a forumon; ad 2) a hsz amire reagaltal nem azt allitotta, hogy nincs jobb jatek mint az U; azt allitotta, hogy mufajan belul nincs jobb jatek mint az U, ennek ellenere te ragaszkodsz valami globalis rangsorhoz, ami megint szamarsag, ugyanis a vilag leghozzaertobb embere sem tud neked objektiven gyoztest kihozni ket teljesen elteru mufaju jatek kozul

    A cikkben mellesleg (sajna beleolvastam, barmennyire is tartozkodom a magyar szaksajto legaljatol) sehol nincs olyan irva, hogy XY jobb lenne mint az Uncharted. A cikkben az van irva, hogy egerrel precizebb loni TPS-ekben - de ezt itt senki nem vitatja.

    Egyebkent csak, hogy lasd nem vagyok egy Uncharted-szekta tagja: szerintem is tulertekelt a szeria, jatekmechanika szempontjabol nagyon keveset innoval es tulsagosan is a tortenetre helyezi a hangsulyt, amit en egy jateknal mindig negativumkent elek meg (bar van amikor megbocsajtom, ha tortenet annyira telitelalat - pl The Last of Us, bar ott a jatek resze es kategoriakkal az Uncharted felett volt), es letezik egy rakas TPS, amit erosebbnek ereztem az elozo generacioban - hogy csak a legnyilvanvalobbat emlitsem: Vanquish (bar ez is konzol-exkluziv, szoval valoszinuleg ezt sem szerted, ha nagyon akarod leirhatom privatban miert egy ritka kincs a jatek, ervekkel, sajat velemeny alapjan, nem teljesen out-of-place linkekkel tarkitva). Itt senkinek nem azzal volt gondja, hogy neked nem tetszik a szeria - rad bizom, hogy kibogozd mi verte ki a biztositekot.

Új hozzászólás Aktív témák