Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lackooo84

    nagyúr

    válasz nrmn #93340 üzenetére

    A SEN accountok másra való átruházása tilos, a Sony bünteti, account, -illetve PS4 konzol ban is járhat érte. Arról nem is beszélve, hogy az eredeti tulajdonosnak egy telefonjába kerül bármikor az account visszaszerzése.

    [ Szerkesztve ]

    The Truth is out there...

  • A`rpi

    addikt

    válasz nrmn #93340 üzenetére

    "1, Az account az ügyfélszolgálaton keresztül visszakérheti-e az előző tulaj, tehát én elveszíthetem-e utólag, még ha át is lett már írva az acountban az email az enyémre, és jelszó is meg lett változtatva?"

    Igen.

    "2, Létezik-e "ilyen" fél éves ki-be lépegetési vagy egyéb korlátozás, amiről tudni érdemes? Nem emlékszem már, hogy erről honnan van infóm. Ha létezik, ez pontosan mire vonatkozik?"

    Ezt azért kérdezem, mert ebből az eladó ps4-ből igen csak kiléptetném ezt a profilt teljesen és két totál új ps4-be lenne betéve ez az account és azokon lennének letöltve az account-on lévő játékok. Azzal, ha minden igaz már képben vagyok, hogy addig kell primary-ként belépni a ps4-ekbe, míg letöltöm a játékokat, utána át kell lépni másik accountba secondary-be?"

    Ezzel a részével nem lesz probléma, de mivel ez nem a saját fiókod, így a tualjdonos bármikor vissza szerezheti tőled az ő jogos tulajdonát, amit "véletlen" rajta felejtett a régi konzolján.

    "3, Nem esküdnék meg, hogy 100%-ra értem ezt a részt. Ehhez mindkét gépen lenni kell beléptetve egy (akár) totál új/sima/pucér/játékkal_nem_rendelkező account-nak és azoknak kell secondary-ként belépve lennie (miután le lettek töltve mindkét gépen a másik accounttal a játékok primary-ként) VAGY lehetne mindkét (vagy akár csak az egyik) gépen ugyanazzal az account-tal (tehát amin a játékok vannak) secondary-ként belépve lenni?"

    Bármilyen PSN account lehet aktiválva a játékkonzolon.

    Annyi a lényeg a kifizetett játékokkal és a Plus előfizetéssel csak akkor tud játszani más PSN ID ha elsődleges a gazdafiók amin korábban ki lett fizetve a tartalom / szolgálatsás.

    Ha a gazdafiók amivel ki lett fizetve korábban a játék másodlagos, akkor csak a gazdafiók tud játszani a megvásárolt tartalmakkal.

    Ha még mindig nem világos a játék megosztás olvasd el ezeket:
    Játék megosztásról minden, lépésről lépésre: [link]
    Én még mindig nem értem hogy működik PS4en a játékmegosztás: [link]

    Volt már olyan is aki nem értette de az Xboxféle Homolást "értette",
    ez hasonlóan működik.

    [ Szerkesztve ]

  • A`rpi

    addikt

    válasz nrmn #93352 üzenetére

    "Kicsit kellemetlen, hogy visszaszerezheti az "eredeti" tulaj a fiókot. Így azért nagyon meggondolandó."

    Pont ellenkezőleg, így van rendjén, hiszen így a saját tulajdon fiókodat nem tudják tőled eltulajdonítani tartósan.

    Az egy más kérdés hogy te most a haszonélvező vagy, de fizetni ezekért a felhasználói fiókokért nem szabad.

    "Avagy az is furcsa így (nem csak) első átolvasásra, hogy gyakorlatilag akkor akinek odaadom az accountomat "kölcsönbe" (ismerős, akiben megbízok), annál kell primary-ben lennie, és nálam (aki a tényleges tulaj) kell secondary-ként használni."

    Erre csak azt tudom mondani nem kötelező megosztásos bizniszbe belemenni ha ez zavar téged. Ez csak egy kiskapu, ami nem mellesleg a bizalomra épül a másik féllel szemben.

Új hozzászólás Aktív témák