Új hozzászólás Aktív témák

  • haddent

    addikt

    válasz PandaMonium #47378 üzenetére

    Első 2 nap egyáltalán nem sokat, 1-2 óra, most tegnap viszont volt vagy 10 óra :DDD
    Lement a 6. és a 7. boss is egyébként. Na aki azt hitte a 7. boss előtt (és még a 7. boss közben is), hogy a játék kemény, az sürgősen vigye vissza adja el törölje le meg se nézze mi van utánna mennyire szopat mennyire idegesítő :)) 7. boss referencia: víz. csak hogy tudja aki ott jár melyikről beszélek

    Mrdevil tudod beszéltük, hogy szerintem is 7 van én is ezt találtam, de tegnap leöltük a 6., 7. -et még éjjel és nem dobott "credits" -et meg semmi egyszerűen vitt tovább egy új helyre (3. sírkő a temetőben már), azaz a "zsákosokkal" össze fog fonódni majd a szál hamarosan szerintem :F Szóval nem, nincs vége 7. boss után :N

    tarti19 amit eddig írtam még 1x :DDD "Utolsó boss" néven te is a vizesre gondolsz ugye? (vízben áll(sz))

    LeventeV de pedig nem :F Mondom vitt tovább simán, semmi utalás arra, hogy hopp itt a vége jó van vállveregetés, hogy mégis elég gyökér hülye voltál végigszenvedni ezt a fos játékot :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák