Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #31733248

    törölt tag

    válasz Mercutio_ #80877 üzenetére

    Nézd, én nem szájkaratézni akarok itt és azt hiszem más sem kíváncsi az ilyesmire.

    Csak annyit mondj meg nekem, melyik építőipari cég az, amelyik felelősséggel tud vállalni egy 54 milliárdos munkát és nem fogják azonnal azt írni róla, hogy megint a NER? Vigye inkább a Strabag, mert annak nincs arca, akit Lölöhöz hasonlóan gyűlölni lehet? Vagy a Laki, amelynek az összes éves projektje együttvéve is csak tizedakkora, mint ez az egy munka?

    Végtelenül szomorú az primitív, politikailag motivált megközelítés, ahogy a ballib sajtó ezt az egészet tálalja. Különösen annak ismeretében, hogy az átlagos olvasónak nem kis részben éppen nekik köszönhetően halvány fingja sincs arról, hogy működik egyáltalán egy vállakozás. Mondom ezt úgy, hogy ez egy nyilvánvalóan NER hátszelű ügylet szerintem is. Én is örülnék ám, ha lennének tisztán piaci szereplők, akikről még rosszindulattal sem lehetne leírni, hogy melyik holdudvarhoz tartozik. Még Jellinek is a NER része lett a balos sajtóban -szánalmas.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák