Új hozzászólás Aktív témák

  • Serf

    csendes újonc

    Hali.
    Megvettem a gz950 tv-t. Eddig nagyon tetszik.
    Mondjuk nagy elorelepes volt, mert 82 cm-es tv volt az elozo.
    A boltban meg megneztem az lg termeket, korbejartam a menu rendszeret illetve a tv kialakitasat. Nyilvan nekem nincs tapasztalatom vele, igy leszogezem ez egy rovid ismeretseg, nem mondanam mervadonak, viszont nem erte el, hogy ne vegyem meg a panat. Amit a menurendszereben a pananak most atneztem teljesen jonak tunik, mindent megtalaltam, mindent elertem. Lg-nek a rendszere csili vili, jol nezett ki gyors is volt, de szamotveto kulonbseget amire en hasznalom nem erzekeltem. Pananak egyszeru rendszere van, nekem tetszik, egyenlore.😁 illetve szerintem jo gyors. Talan szembol picit jobban nez ki az lg tv, mar aki nezi a kavat. 😁 Kicsomagolas, nagyon egyszeru es kivalo, szerintem egyedul nem lehet megcsinalni, ez egy 65-os tv. Osszeszereles nagyon egyszeru. Nagyon sokat nem kellett gondolkodni a csatornak beallitasan se. Kivalo. Elindult a tv, a nejem megjegyezte hogy nagyon eros a feny. 60rol siman jol esett visszavenni 30-ra, kompromisszum nelkul. Hdrben is jol nez ki ha 100, de 75is siman jo, ezt meg majd nezegetem. Netflix nagyon gyors, Our planet, meg hat......nem bantam meg hogy ennyi penzt kiadtam erte. Kozben usbrol is neztem filmet. Minden ok. Nyilvan keszultem, dd-s, mkv-s filmet toltottem le, az elvartnak megfeleloen mukodott. Gyorsan lehet tekerni, kilepes gyors, atugras masik filmre par masodperc, elegedett vagyok.
    Ami nem tetszik:

    Nem tudom en vagyok bena vagy nem lehetseges, de a hangszorokat egyutt hallgatni egy fejhallgatoval.

    Hdr filmnel a mozgasnal darabos.

    Egyenlore ennyi.

    Majd meg irok.😁

Új hozzászólás Aktív témák