Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Malibutomi

    nagyúr

    válasz gbors #33277 üzenetére

    Pontosan ez az en velemenyem is.

    A hype oriasi, de realisan nezve ez egy borzaszto osszecsapott, elsietett launch es eleg sok a megkerdojelezheto dontes a kartyakon (tultolt fogyasztas es orajelek)

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz gbors #33277 üzenetére

    Én Jensen papa szokásos showjától nem is dobtam akkora hátast, vártam a reviewerek tesztjeire. De a hitelesebbek is eléggé odáig voltak az Ampere-ért. Viszont a te írásod is logikus. Akkor most nincs igazság vagy mi van? Jó az Ampere vagy szar? Kezdem úgy érezni a 1080 Ti-nek maradnia kell még két évig. :D
    Az árak meg röhejesek így is. Itthon most kb ugyanolyan árakról beszélgetünk 3080 esetén, mint anno a 2080 Ti esetén. ici picit mérsékeltebb de akkor is. Lehet ez még csak a kezdeti hype, fene tudja de nagoyn nem OK valami.

    Én az AMD-t még tuti megvárom, sőt. Lehet én vagyok már befásulva, de valahogy nem érzem azt, hogy mindenképp de azonnal kell. Pedig szükségem lenne a plusz kakaóra, de nem vagyok hajlandó bármennyit fizetni érte.
    AMD minden esetre már nagyon sok ziccert kihagyott, emiatt valahogy elképzelhetetlennek tartom, hogy meg tudna lepni. Arra számítok, hogy legjobb esetben is hoznak egy 5-10%-kal gyengébb csúcs GPU-t, mint a 3080, mondjuk 600 $-ért. Lehet, hogy ez nem lenne rossz, de meglepetésnek, pláne forradalomnak nem tudom nevezni ezt ha így lesz.

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák