Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    Tegnap ma egy picit kinyílt a szemem, nevelőapámmal beszélgettünk és felhozza, hogy “gondolkodtam egy konzol vételén”, itt már fejben elkezdtem temetni a dolgot, mert anno még 360-at akart venni Kinect miatt, mert arra volt gyerekbarát mozgásérzékelős tartalom. Azóta nagy szamár lett mindkét öcsém (7 és... 5?) meg kijött a Switch és ezt vetette fel a nevelőapám, hogy venne egy ilyet.

    Azért mondtam neki, hogy ki ne vegye a dokkolóból, mert ha megtudják, hogy a Switch hordozható, akkor vége a gépnek ;]
    Ki mit ajánlana, mint gyerekeknek való program? Splatoon 2 nekem szimpatikus, főleg a nagyobbnak, tudtommal van benne motion control (nem árt, ha mozog), jön a LABO is, Mario Odyssey szintén jó a nagyobbiknak, a kisebbiknek viszont már bonyolult lenne,

    Pár kérdésem lenne a gyermekes apukáknak/anyukáknak:
    - parental control hogy működik a gyakorlatban? Még a leleplező Direct alatt volt egy jóféle bemutató, hogy Bowser szépen beállított időlimitet Juniornak meg minden, de élőben még egy konzolon se próbáltam ki.

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák