Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    Topikgazda

    válasz hódmaci #12029 üzenetére

    A kérdésedre ott a válasz (még ha csak bújtatottan is) az összefoglalóban ;)
    A lényeg, hogy a gyártó eredetileg úgy alakította ki a rendszerét, mint minden normális gyártó: a végfelhasználó regisztrál a gyártói weboldalon, és a végfelhasználó maga dönti el, hogy kinek milyen jogosultságot ad ki, hogy láthassa a rendszerét.
    Ezzel szemben a hazai forgalmazó, aki már középeurópában és németországban is kizárólagos forgalmazó minden egyes WIFI sticket amint megérkezik a kontinensre saját maga alá regisztrál, és ő a végfelhasználónak csak jogosultságot biztosít a hozzáféréshez.
    Nekem még van olyan felhasználónevem, ami a gyártónál lett létrehozva, én tudok magamhoz regisztrálni olyan sticket, amit ők még nem regisztráltak be, de mivel ilyet már nem hozhat senki be, így ha én rá szeretnék nézni egy rendszerre, nekem is az importőrtől kellene hozzáférésért kuncsorognom. Volt, hogy ezt ki tudtam játszani, de mivel nekik van gyártói támogatásuk, így a hozzám regisztrált rendszereket is egyszerűen elvették tőlem...

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Új hozzászólás Aktív témák