Új hozzászólás Aktív témák

  • NFree

    addikt

    Sziasztok , nos bármennyire is szeretném nem megy a ram oc :(
    próbálok egy csomó mindent ,van , hogy jobb de van hogy kevesebb sikerrel de a kívánt eredményt nem tudom elérni. végső elkeseredésemben azon agyalok , akkor veszek egy (úgymond) tuning kitet ami elvileg megy mint szél , nos a kérdés a következő, mivel nincs benne a ram a támogatási listába mennyire valószinű , hogy ez sem fog úgy menni ahogy én gondolom?
    Kit G.SKILL Trident Z RGB DDR4 4400MHz CL17 32GB Kit2
    Lap asus strix z790 d4 . vagy hiába veszem meg mivel nem szeretik majd egymást egy kínlódás lesz megint az egész ?
    ma alp proci oc mellett sikerült egy 4266-ot beállítani cl 18-19-19-39 el , de s másodlagos és harmadlagos időzítéseket nem babráltam, utána egy kicsit elkezdtem a másodlagost babrálni , sikerült is egy számomra elfogadható eredményt elérni, nos akkor mondom este nyitom az ablakot bench . az első teszt lefutott, á de mondom, ma jobb volt a ram elkezdtem azt is kicsit babrálni , és elment vele vagy 2,5 óra de az eredmények messze elmaradtak :( segítene rajtam egy ilyen kit vagy nincs olyan , hogy berakom beállítom és megy és gyors is ?

    vga

Új hozzászólás Aktív témák