Új hozzászólás Aktív témák

  • #70869248

    törölt tag

    válasz Integra #529 üzenetére

    Ezekbe nem vagyok képes belenézni...elszomorító.
    Bitter Sanyi pályafutását igyekszem nyomon követni, mert nagyon,..nagyon-nagyon szimpatikus mint ember, és motoros, a nyilatkozatai, és a hozzállása alapján.
    Ezek mellett pedig kiváló motorversenyzőnek tartom, sajnos nem szerencsésnek, csak kiválónak.
    Amikor elment a suliba az Amcsikhoz, supermoto-n csúsztatgatni, akkoriban kezdtem rá figyelni, előtte még nem nagyon,..egy-két hír kivételével :B
    Igyekszem az ilyen versenyzők egymás közti osztásból, szurkolók egymás közti köpködésből kimaradni....mert az nem az én világom.
    Ha vki vérdurung, akkor is megpróbálok érvelni, ha nagyon nem megy akkor viszont elküldöm a rákba, és azt az oldalamat nem szeretem mutogatni. :)
    A média körítés nálunk viszont tényleg nem képes túllépni önmagán, és felnőni az elért eredményekhez, ez nagyon dűhítő.
    Hát még milyen piszok dűhítő lehet a versenyzőnek.
    Lejátszottam itt a cimbinek a linkelt MotoGp.com-os Assen-i 125ccm futam utolsó 3 körét, ztán rákérdeztem hogy bekapcsoljam a videót, megnézzük a Magyar közvetítés utolsó 3 körét?..
    ...nem kellett, látta. Nagyon örömtelen. a felszabadultságtól pedig olyan messze van mint ide a hold.


Új hozzászólás Aktív témák